Nielegalny salon gier hazardowych zlikwidowany

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Nielegalny salon gier hazardowych zlikwidowany Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

Wspólne działania sochaczewskich policjantów zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję oraz celników przyczyniły się do zamknięcia nielegalnego salonu gier hazardowych. Zabezpieczono łącznie sześć automatów. Sprawcom grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z referatu do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją ustalili, że w jednym z budynków w gminie Sochaczew znajduje się nielegalny salon gier hazardowych. Kryminalni wraz z funkcjonariuszami działu realizacji Mazowieckiego Urzędu Celno – Skarbowego przystąpili wczoraj do realizacji. 


W budynku nie zwracającym na siebie uwagi, kryminalni wraz z celnikami zabezpieczyli sześć działających automatów do gier. Wstępnie oszacowano, że wartość zabezpieczonych maszyn wynosi około 30 tys. złotych. 


Policjanci w dalszym ciągu będą podejmować działania zmierzające do zamknięcia wszystkich  nielegalnie działających salonów gier hazardowych. Osobie trudniącej się przestępczym procederem, zgodnie z kodeksem karnym skarbowym, grozi do 3 lat pozbawienia wolności, kara grzywny lub obie kary łącznie. 


mł. asp. Agnieszka Dzik

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

andrzej49andrzej49
0
Warto by się zająć handlem używkami na targowisku miejskim. (2019-04-04 11:56)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy