Nieletni przestępcy ujęci

Zdjęcia i foto: Nieletni przestępcy ujęci Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Sochaczewscy policjanci zatrzymali trzech nieletnich mieszkańców Sochaczewa, którzy w ciągu ostatniego miesiąca kilkukrotnie próbowali wymusić pieniądze od 16 – latka. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Teraz będą odpowiadać przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Policjanci z sochaczewskiej komendy ustalili, że trzej nieletni (15 i 16 lat) usiłowali wymusić kilkaset złotych od 16 – letniego mieszkańca miasta. Sprawcy w ciągu ostatniego miesiąca kilkukrotnie grozili i stosowali przemoc fizyczną wobec pokrzywdzonego. Jeden z nich przebywa obecnie na przepustce z młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Wczoraj, cała trójka została zatrzymana na ulicy Grunwaldzkiej w Sochaczewie, a następnie doprowadzona do komendy.

Agresywni nastolatkowie usłyszeli zarzut kilkukrotnego usiłowania wymuszenia rozbójniczego. Przestępstwo opisane w artykule 282 KK jest zagrożone wysoką karą pozbawienia wolności. Osobie dorosłej za popełniony czyn grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie nieletnich zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy