Nietrzeźwi na sochaczewskich drogach

Końcówka lipca obfitowała w nietrzeźwych kierowców na drogach powiatu sochaczewskiego. U rekordzisty policjanci odnotowali 2,5 promila alkoholu.

 

29 lipca

Około godziny 21.00 w miejscowości Żelazowa Wola policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 21-letni Rafał W., mieszkaniec gminy Brochów, kierował pojazdem marki Skoda, mając ponad promil alkoholu w organizmie. Pojazd został odholowany, a dowód rejestracyjny zatrzymany z uwagi na brak aktualnego badania technicznego.

 

30 lipca

O godzinie 8.30 w Sochaczewie na al. 600-lecia policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 40-letni Krzysztof R., mieszkaniec gminy Sochaczew, kierował pojazdem marki Fiat mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Pojazd został odholowany na parking depozytowy.

 

Tego samego dnia około godziny 17.30 w miejscowości Wólka Smolana doszło do zdarzenia drogowego. 40-letni Piotr B., mieszkaniec Leszna, kierujący pojazdem marki Renault nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault kierowanym przez 56-letnią Janinę M. oraz z pojazdem marki VW kierowanym przez 37-letnią Marlenę K. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a dowody rejestracyjne od pojazdów marki Renault zostały zatrzymane z uwagi na uszkodzenia pokolizyjne.

 

31 lipca

Kilka minut przed godziną 23.00 policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 38-letni Paweł J. kierował pojazdem marki Renault będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem prawie 2 promile. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a od pojazdu został zatrzymany dowód rejestracyjny z uwagi na brak aktualnych badań technicznych. Do zdarzenia doszło w Ćmiszewie.

 

2 sierpnia

Około godziny 17.25 policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 49-letni Paweł L. kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2,5 promila. Do zdarzenia doszło w Teresinie.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy