(Nie)Zapomniane melodie przypomniane w GOKu

Zdjęcia i foto: (Nie)Zapomniane melodie przypomniane w GOKu Koncerty i muzyka sochaczew

„(Nie)Zapomniane Melodie” to spektakl muzyczny, z którym 22 kwietnia wystąpiły Grzybowianki & Grzybowiacy z Zespołu Ludowego im. Cecylii Milczarek. Tym samym, w niedzielne popołudnie o godz.17.00 na scenie GOKu w Iłowie zabrzmiały stare, ale doskonale wszystkim znane melodie i piosenki z ulic przedwojennej i powojennej Warszawy.

Był to barwny spektakl, pełen humorystycznych tekstów, tańca, a przede wszystkim dawka dobrej muzyki. W drugiej części niedzielnego spotkania dyrektor GOK zaprosił wszystkich zebranych na poczęstunek, a następnie do wspólnego śpiewania. Odbył się wieczór karaoke - piosenki lat 20 tych i 30 tych.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia chętnie wzięli udział we wspólnym biesiadowaniu. Dzisiaj zostały już tylko piękne wspomnienia wczorajszego spektaklu, ale mamy nadzieję, że wszyscy którzy przybyli na spotkanie z muzyką będą długo wspominać to wydarzenie – wyjaśnia Małgorzata Czubiel

Kadra GOKu dziękuje bardzo pani kierownik zespołu - Edycie Piegowskiej i całemu zespołowi za przyjęcie zaproszenia i przecudny występ. Jesteśmy wdzięczni za to, że tym co kochacie robić dzielicie się też z nami – mówi Małgorzata Czubiel.

Podziękowania także dla sponsorów: p. Przemysława Wasilewskiego - „Tęczowy Ogród” za przepyszne soki i jabłuszka, pp. Janusza i Joanny Stodulskich – „Agrolbud” oraz dla p. Mariusza Szymaniaka, który podczas prób w sobotę i niedzielnego spektaklu bezinteresownie zajął się oświetleniem i nagłośnieniem.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy