Niszczyciel samochodów w Sochaczewie

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Niszczyciel samochodów w Sochaczewie Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Mieszkańcy informują, że w nocy z 3 na 4 maja br. nieznany sprawca lub sprawcy zniszczyli kilka aut zaparkowanych przy al. 600-lecia w Sochaczewie, na wysokości Ogródka Jordanowskiego. Kolejnej nocy wandale urywali lusterka przy samochodach stojących wzdłuż ulicy 1 Maja. Nasz czytelnik, któremu dziękujemy za udostępnienie zdjęcia, twierdzi, że nawet 20 aut mogło zostać w ten sposób uszkodzonych.


Komenda Policji Powiatowej w Sochaczewie dysponuje na razie dwoma zgłoszeniami o zniszczeniu pojazdów w tych dniach. Pierwsze uszkodzenie miało miejsce 4 maja przy al. 600-lecia, drugie 5 maja przy ul. 1 Maja. To potwierdza informacje naszych czytelników, choć zupełnie nie oddaje skali procederu. Jest możliwe, że właściciele pozostałych aut, do których dobrał się wandal, nie zgłosili uszkodzenia na policję. Może zrobią to w najbliższych dniach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

MitutoyoMitutoyo
0
Po co zgłaszać na policję?
Żeby po miesiącu przeczytać pismo ze skrzynki o umożeniu?
Tak działa nasza policja. Jakby jeszcze coś robili w tych sprawach to ludzie może by zgłaszali. Monitoring w cały mieście, a jak coś potrzeba to kamera była skierowana w inną stronę. Mandacik za picie piwka na ławeczce albo za przechodzenie przez ulicę w niewyznaczonym miejscu...  to umieją robić najlepiej (chyba tylko to umieją).
Szkoda czasu. (2017-05-08 19:34)
kacperskyykacperskyy
0
ch** zrobią. sprawa sie zamknie po miesiącu. tak samo z ochroną obywateli, powtarzam poraz kolejny policja nie jest w stanie nic zrobic nawet jak skladasz doniesienie o nękaniu, o fizycznym znęcaniu sie. czekaja az ktos komus krzywde zrobi noooo to wtedy mamy jasny paragraf mozemy sie tym zajac, tylko czesto ofiara ma juz to w dupie.

Prawo w tym kraju nie chroni obywatela a tym bardziej policja w której szeregach najbardziej pręzna komórka to.... DROGÓWKA.

powszechny dostep do broni i rozszerzenie zasad obrony koniecznej - to musi sie znaleźć w konstytucji. Prawo do ochrony zycia i zdrowia swojego i swojej rodziny to podstawowe moje prawo i wara rządowi i policji od tego. Tym bardziej że sami z ochroną GROMU, BORu i setek innych prywatnych ochroniarzy chodza i sami maja praktycznie niczym nieograniczony dostep do broni.... po chu** im to wszystko jak w kraju do ochrony sluzy policja i bron jest nie potrzebna... co najwyzej gaz pieprzowy.. czemu sie pytam zaden gość z BORu czy GROMu czy Policji sam do kutwy nedzy nie nosi sobie gazu pieprzowego tylko Glocki i Sigsauery?? (2017-05-12 12:17)
kacperskyykacperskyy
0
tak wlasnie wkurdwu policja chroni obywateli: "Dożywocie grozi 51-latkowi, który zaatakował kwasem siarkowym Katarzynę Dacyszyn, łódzką projektantkę i modelkę. Kobieta została zaatakowana w sądzie, tuż przed początkiem rozprawy o nękanie. Poszkodowana została na trwałe oszpecona, a jak ustalili biegli - dramat mógł skończyć się jej śmiercią"

jedynie co mogą to pozniej zlapac takiego osobnika jak zrujnuje komus zycie? wiecie co teraz to sie mozecie wypchac.

zdrowia jej to nie przywroci a mozna było tego uniknać. Obywatele rządają zmiany zasad obrony koniecznej i rozszerzenie dostepu do broni palnej do samoobrony!

w żadnym wypadku nie chodzi o zabijanie kogo kolwiej. W zupelnosci wystarczy jesli odchyle kurtke a napastnik zobaczy broń i się wycofa. To jest sukces i cel posiadania broni. Wyjęcie broni i ewentualne jej użycie to ostateczność.

Ale tępe głowy tego nie chcą zrozumieć i na ręke im jeśli naród jest bezbronny a policja tylko wykonuje czynności po ... morderstwie, gwałcie, takich efektach stalkingu.... my potrzebujemy narzędzia żeby się przed tym obronić! (2017-05-16 14:16)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy