Nocna Zmiana Bluesa w Sochaczewie

Zdjęcia i foto: Nocna Zmiana Bluesa w Sochaczewie Koncerty i muzyka sochaczew

31 stycznia Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza na jubileuszowy koncert Nocnej Zmiany Bluesa ze Sławkiem Wierzcholskim. Miłośnikom tego gatunku muzycznego tych gwiazd przedstawiać nie trzeba. Zapraszamy godz. 18.00 scena dawnego MOK-u przy ul. Żeromskiego 8.

 

Mają za sobą 30 lat grania z wielkim sukcesem. Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa to po prostu kanon polskiego bluesa. Na swoim  koncie mają 20 płyt, w nagraniach których wzięli udział tak znakomici przedstawiciele bluesa, jak Charlie Musselwhite i Louisiana Red. Swoim profesjonalizmem, doskonałym brzmieniem i niepowtarzalną energią zasłużyli na występy przed koncertami B.B. Kinga i Blues Brothers.

Na pewno wielu kojarzy i uwielbia ich hity: Blues mieszka w Polsce, Szósta zero dwie, a wreszcie chory na bluesa. Wyróżnia ich oryginalny styl i brzmienie. Po pierwsze, mimo że punktem wyjścia ich muzyki jest ortodoksyjny blues, wchłonęli wiele innych gatunków, jak folk czy jazz. Po drugie, zawsze grają na instrumentach akustycznych (mimo używania wzmacniaczy), co sprawia, że podczas koncertu mamy gwarancję dobrego brzmienia, w poszanowaniu warunków akustycznych, jakie panują na sali. Innymi słow: od dynamicznej i żywiołowej muzyki nie bolą nas uszy.

Podczas jubileuszowego koncertu w Sochaczewie 31 stycznia usłyszymy na pewno stare przeboje, jak i utwory z najnowszej płyty. Muzyczna, bluesowa uczta gwarantowana.

Bilety do zakupienia w Impresariacie Sochaczewskiego Centrum Kultury przy ul. Żeromskiego 8, już za 30 zł.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 46 862 25 02 bądź 46 863 07 68.

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy