NOCNY MARATON – 160 KM

Zdjęcia i foto: NOCNY MARATON – 160 KM Kolarstwo sochaczew

Klub Kolarski Łowicz zaprasza miłośników kolarstwa do udziału w Nocnym Maratonie na dystansie 160 km, którego celem będzie Twierdza Modlin. Impreza odbędzie się w nocy 19/20 czerwca.


Nocny Maraton na tak długim dystansie to śmiałe wyzwanie – prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i koncentracji. Z uwagi na specyfikę wydarzenia, udział w nim mogą wziąć osoby dysponujące bardzo dobrym przygotowaniem kondycyjnym, a także odpowiednim oświetleniem. Tempo ruchu umiarkowane.


Przygotowaniem do Nocnego Maratonu był cykl treningów organizowanych przez KK Łowicz pod nazwą Nocna Jazda. Dotychczasowe spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem, a atmosfera panująca na nich była wyjątkowo towarzyska. Treningi były okazją do oswojenia się z wymagającą jazdą w ciemności oraz uzupełnienia sprzętu – zwłaszcza zakupu dobrego światła, które jest niezbędnym elementem wyposażenia.


Ostatnim sprawdzianem przed Nocnym Maratonem będzie Nocna Jazda vol. 3, która odbędzie się w najbliższy piątek (12 czerwca). Uczestnicy spotkają się na Skwerze Solidarności w Łowiczu o godz. 21.00. Trasa jest w trakcie ustalania (ok. 2-3 godz. jazdy). Nocna jazda rozpoczyna się rundą towarzyską ulicami miasta, w której udział mogą wziąć także osoby mniej wytrenowane.


Nocny Maraton: Łowicz – Wyszogród – Nowy Dwór Maz. – Leszno – Sochaczew – Łowicz

Link do trasy: http://goo.gl/maps/tbr2r

Twierdza Modlin: www.twierdzamodlin.pl

Obowiązują zgłoszenia: Bogumił Urbanek, tel. 608 041 709, e-mail: b.urbanek@wp.pl


HARMONOGRAM:

20.30 – start (Skwer Solidarności w Łowiczu), runda towarzyska ulicami miasta

00.00 – Twierdza Modlin

00.30 – bufet (Nowy Dwór Maz. / AON Polska)

05.30 – szacowany czas przyjazdu do Łowicza

Każdy uczestnik maratonu bierze w nim udział na własną odpowiedzialność i ma obowiązek przestrzegania przepisów ruchu drogowego. KK Łowicz nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia powstałe przed, w trakcie i po imprezie. Każdy uczestnik zobowiązany jest do jazdy na sprawnym rowerze oraz w kasku sztywnym.


Kontakt:

Bogumił Urbanek, prezes klubu

tel. 608 041 709, email: b.urbanek@wp.pl

www.facebook.com/kklowicz

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy