Nosił Orkan razy kilka

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Nosił Orkan razy kilka Piłka nożna sochaczew

W pierwszych trzech wygranych meczach Orkan strzelił rywalom 23 gole tracąc jedynie 3. Po meczu z liderem sochaczewianom dopisano do bilansu kolejne trzy gole. Niestety po stronie strat.

Przez pierwsze dwadzieścia minut Orkan dominował na boisku. W tym czasie stworzył kilka okazji. Żadnej nie wykorzystał. Kolejne minuty należały do rywali, który swoją przewagę udokumentowali strzeleniem gola. Tuż po przerwie, w jaskini lwa zrobiło się zero-dwa. Co prawda gospodarze starali się jak mogli żeby zmienić rezultat ale tym razem ta sztuka się nie udała.

Na uwagę zasługują dwa inne wyniki meczów trzynastej kolejki. Bezpośredni rywal do awansu – Szopen Sanniki stracił punkty w meczu ze słabą Lwowianką (2:2). Rekordowe zwycięstwo odnieśli natomiast piłkarze Sparty Mochowo. Na własnym boisku strzelili 18 goli Relaxowi Miszewo Murowane.

Orkan Sochaczew – Zorza Szczawin Kościelny 0:3 (0:1)
Kuśmider – M. Rogala, Kołodziejczak, Dłutek, Bardziński, Malinowski, Mamcarz, Świstak, Rzeźniczek, A. Rogala (Sobieraj), Czarnecki