Nowa audycja rockowa i zaproszenie na Halloween Party

Zdjęcia i foto: Nowa audycja rockowa i zaproszenie na Halloween Party Koncerty i muzyka sochaczew

Witajcie Drodzy Kulturożercy!

Tydzień temu na antenie internetowego Radia Prorock zadebiutowała nowa audycja prowadzona przez mnie, która nazywa się "On The Road". Jest to poniekąd kontynuacja audycji "Kulturka Musi Być", którą przez ponad 2 lata prowadziłem na antenie naszego lokalnego Radio Sochaczew.

Audycji będziecie mogli słuchać tutaj:

Player online -> http://s0.radiohost.pl:2199/start/radio_prorock/

Tablety/Telefony -> http://91.232.4.33:9073/stream

TuneIn -> http://tunein.com/radio/ProRock-s288160/

Kontakt przez grupę -> https://www.facebook.com/groups/ProRockOnAir/

Zapraszam również na Fanpejdża audycji:

www.facebook.com/ontheroadaudycja

Poniżej krótki opis tego o czym traktować będzie nowa audycja, a także zaproszenie do dzisiejszego halloweenowego wydania programu.

Wszyscy jesteśmy w ciągłej drodze, podróży, mkniemy gdzieś niczym widma, przemieszczamy się z miejsca na miejsce. Audycja „On the Road” jest właśnie dla Was, wiecznych podróżników, którzy nie potrafią ustać w miejscu. Dla Was, którzy poszukujecie, szukacie nie tylko własnego miejsca na tej planecie, ale również nowych wyzwań i wrażeń zmysłowych. Poszukujecie nowej muzyki, nowych dźwięków. Mam nadzieję, że dzięki mojej audycji wiele dla siebie odkryjecie. Będę nadawał na antenie Radia Prorock od 20-22-ej w każdą środę zapraszając Was do świata muzyki niezwykle zróżnicowanej: od desert- stoner rocka, doomu, najróżniejszych metali ciężkich, punku, hard core'ea, new wave, rocka gotyckiego, muzyki przestrzennej, ilustracyjnej, world music, afro beatu, jazz rocka, funky, soulu, muzyki szeroko rozumianej alternatywnej, noise rocka, industrialu i wszystkiego co tylko wykracza poza sztywne ramy komercyjnych rozgłośni radiowych, narzucających Wam swoją popową papkę jako jedyną słuszną i zbawienną.

Zabiorę Was ukrytymi szlakami do miejsc dotąd niezbadanych. Będziemy podróżować wspólnie, bo dla nas nie ma granic.

Mam nadzieję, że będzie to audycja zarówno dla tych, którzy przemieszczają się swoimi autami, motocyklami, pociągami, autobusami, ale również marzycieli podróżujących palcami po mapie.

Będziemy na różnych odległych lądach. Tutaj jedynym stałym mianownikiem jest: podróż i życie w trasie. Bądźcie otwarci. Po prostu: On the Road!

Odpalamy maszyny. 3-2-1-0- W drogę!

Dziś od 20-ej w "On The Road" wydanie "halloweenowe" audycji. Zabiorę Was w świat horroru i makabreski. Będą zmory, strzygi i upiory. A muzycznie: od Black Sabbath, przez Misfits, Bauhaus, po Electric Wizard i wiele, wiele więcej. Strach się bać 
Upiornie Zaaaapraaaszaaam!

Łukasz 'Ch-Fu' Szewczyk


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy