Nowa Grupa Projektu "Sochaczew Rozśpiewany"

III Edycja Projektu Sochaczew Rozśpiewany ruszyła pełną parą....

29 maja 2014 r. na chodakowskiej scenie zaprezentowali się młodzi wokaliści z terenu miasta i powiatu sochaczewskiego. Casting przerodził się w swoistego rodzaju spektakl muzyczny i musimy przyznać, że w tym roku poziom był wyjątkowo wysoki. Komisja w składzie: Diana Lewandowska (wokalistka i skrzypaczka Zespołu DEL ARTE), Dominika Świątek ( wokalistka, autorka muzyki i tekstów, współzałożycielka Teatru Hybrydy w Warszawie), Artur,,TSUNAMI Kowalski (aktor, reżyser i konferansjer związany z Teatrem Hybrydy w Warszawie), Paweł Brzeski (dziennikarz muzyczny, związany z organizacją Pełna Qulturka w Sochaczewie, znany słuchaczom ze Stacji Radiowej Radio Fama Sochaczew) zakwalifikowali do Projektu:

ANITĘ ZNAMIROWSKĄ

ANNĘ WOLSKĄ

KAROLINĘ SŁOJEWSKĄ

WERONIKĘ MIGDĘ

DARIĘ KOBIERECKĄ

JULIĘ WOŹNICKĄ

KATARZYNĘ FORNALSKĄ

PIOTRA ZBOROWSKIEGO

MICHALINĘ DMOWSKĄ

KAROLINĘ GOŹLIŃSKĄ

 

Specjalne wyróżnienie Komisja przyznała dla Weroniki Migdy i Julii Woźnickiej. Weronika Migda w ramach wyróżnienia wystąpi w Pełnej Qulturce we wrześniu 2014 r.

 

W związku z wysokim poziomem wokalistów organizatorzy zastrzegają, że osoby, które nie dostały się za pierwszym mogą być ponownie przesłuchane, o czym zostaną poinformowane telefoniczne.

Finał Projektu przewidziany jest na 19 grudnia 2014 roku, a gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany Robert Janowski. Przypominamy, że nagrodą w Projekcie jest możliwość zaśpiewania z Robertem na scenie a dodatkowo szansa wystąpienia w krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Organizatorzy szykują także szereg niespodzianek dla tegorocznych zwycięzców projektu w postaci warsztatów muzycznych ze znanymi aktorami.

Gratulujemy zatem wszystkim uczestnikom Castingu, a wygranym życzymy wytrwałości i powodzenia w projekcie. Pierwszy występ nowej Grupy Open Day już w sierpniu, na Placu Kościuszki podczas Sochaczewskiego Lata.

A.S.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy