Promocja albumu "Gawłów. Czas i przestrzeń"

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Promocja albumu "Gawłów. Czas i przestrzeń" Historia i tradycja sochaczew

W gawłowskim pałacu odbyła się prezentacja nowej książki dotyczącej tego wyjątkowego miejsca. Autorem publikacji jest Marek Orzechowski, nauczyciel oraz osoba zamykająca dzieje Sochaczewa na kartach książki. 


Wśród dzieł jakie można wymienić w twórczości Marka Orzechowskiego znajdują się "Pocztówki z Młodzieszyna", "Mokas", "Kapliczki Młodzieszyna" a obecnie współpracuje z Fundacją Ochrony Zabytków Mazowsza. Jego zamiłowanie do historii otwiera również dzieje pałacu w Gawłowie. Czas ujęty w książce sięga aż do średniowiecza. Nie zabrakło w nim także teraźniejszości. 


Publikacja pt. "Gawłów. Czas i przestrzeń", której wydawcą jest Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza to piękny album o historii pałacu. Jego obecni właściciele Zbigniew i Agnieszka Gerasikowie przywracają mu jego wyjątkowy charakter. 

Chętni do zapoznania się z publikacja oraz jej nabycia mogą wziąć udział w spotkaniu w dniu 19 stycznia w Pałacu w Gawłowie na które bardzo serdecznie zaprasza fundacja. Spotkanie odbędzie się w godzinach 17.00-19.00.  

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy