Nowa sala sportowa dla ZS CKP Osiemdziesiątka

Zdjęcia i foto: Nowa sala sportowa dla ZS CKP Osiemdziesiątka  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Trwają prace nad projektem hali sportowej przy Osiemdziesiątce. Po jego wykonaniu samorząd przejdzie do poszukiwania wykonawcy czyli ogłoszenia przetargu. 


Tak jak do tej pory sala sportowa będzie połączona z budynkiem szkoły za pomocą łącznika na dwóch kondygnacji na poziomie parteru oraz piętra.  Na całość ma składać się z boiska sportowego o wymiarach 20 na 40 metrów a także trzech boisk prostopadłych do osi podłużnej budynku a kibice będą mogli korzystać z trybun, których dwa wejścia będą prowadzić z płyty boiska. Do dyspozycji sportowców będą oddane dwie szatnie z prysznicami oraz toaletą. Na parterze budynku projekt zakłada dodatkowo pokój instruktora z zapleczem oraz magazyny sprzętu sportowego. W hali sportowej znajdować się będą na piętrze usytuowane dwie szatnie z zapleczem, sala ćwiczeń, pomieszczenie magazynowe a także łazienki. Na parterze usytuowana będzie kotłownia. 


Inwestycja miałaby być wsparta środkami zewnętrznymi o które powiat sochaczewski dopiero będzie się starał.  Źródło Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy