Nowa tablica przy PKP

/ 3 komentarzy / 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Nowa tablica przy PKP  Komunikacja publiczna sochaczew

Przy stacji PKP pasażerowie mogą korzystać z nowej tablicy informacyjnej. Przedstawia wszystkie linie oraz trasy na jakich kursują sochaczewskie autobusy. 


Ciekawą i dotąd niespotykaną rzeczą jest umieszczenie informacji w języku angielskim o kursującej linii numer 6. Jest to trasa specjalnie przygotowana dla mieszkańców oraz turystów chcących dostać się do Żelazowej Woli. Tablica przy PKP jest bardzo przejrzysta i czytelna. 


ZKM zachęca do korzystania z autobusów miejskich  a w szczególności korzystania z linii numer 6, która ma darmowe przejazdy. Należy jedynie przypomnieć, iż linia 6 bezpłatne przejazdy oferuje w sezonie otwarcia Domu Fryderyka Chopina i parku w Żelazowej Woli. Darmowe kursy trwają od 3 czerwca do 15 października. W sezonie wakacyjnym weekendy i święta kursy linią nr 6 również są bezpłatne. Do Żelazowej Woli dojedziemy także linią numer 1 w kierunku Kampinosu. 


Sochaczewskie przystanki zmieniają także swój wygląd i pierwsze nowe wiaty już pojawiły się na mieście. Dodatkowo przy wiatach umieszczone są stojaki na rowery. Łącznie będzie 26 takich wiat z miejscem na rowery. Nowy wygląd wiat to część projektu Sochaczewski Eko-Bus.


Źródło ZKM Sochaczew. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

4pablo4pablo
0
A kiedy dotrze autobus na Zatorze ( ul. Bojowników i okolice ).

Czarna dziura na mapie komunikacyjnej miasta.(2018-10-27 10:05)
linulinu
0
A są zdjęcia kierowców tych radosnych pojazdów, którzy nagminnie uciekają ze stacji jak zobaczą najeżdzający piciąg ?

Temat autobusów widmo straszy nadal, bo najlepszy autobus dla kierowcy, to PUSTY AUTOBUS ! (2018-10-28 09:32)
pierwsza_krewpierwsza_krew
0
Po ulicach jeżdżą stare Jelcze, do tego jak chcą, zdażają się godziny w których trudo doszukać się kursów wogóle. Latem mamy 40 st. wewnątrz, bo brak klimy. Zimą mamy 40 st. wewnątrz, bo kierowcy włączają grzanie na maksa, nie wiem - myślą chyba, że jak ktoś wejdzie w kurtce do autobusu, to w tym tłoku ma jakieś szanse się rozebrać :) Kolejna sprawa: wyraz twarzy podróżnych wbiegająych na przystanek i oglądających tył odjeżdżającego autobusu - bezcenne.AleZa to mamy starą-nową tablicę, nowe wiaty przystankowe, które nie wiem czym różnią się od starych? A jak nie wiadomo czym, to wiadomo o co chodzi - $Taktyka taka wiecie: nie działa nam samochód ale za to mam nową choinkę zapachową (2018-10-29 08:42)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy