Nowe automaty biletowe w mieście

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Nowe automaty biletowe w mieście Komunikacja publiczna sochaczew

Miasto ogłosiło przetarg dotyczący elementów związanych z projektem Sochaczewski Eko-Bus. Na ulicach miasta pojawią się dwa nowe automaty biletowe oraz stanowisko wytwarzania oraz personalizacji okresowego biletu elektronicznego.


Mieszkańcy Sochaczewa już w tym roku będą mogli skorzystać ze stanowisk biletomatów jakie pojawią się na obszarze miasta. Na placu Kościuszki lub przy dworcu PKP nabędziemy swój bilet jednorazowy za gotówkę lub płacąc kartą płatniczą. Bilety miesięczne zmienią się w karty elektroniczne. O wymianę będzie można ubiegać się w biurze ZKM. Oprócz tych stacjonarnych, w nowych autobusach które niebawem pojawią się na ulicach Sochaczewa, będą również biletomaty mobilne. 


Na sochaczewskich przystankach nowym elementem będą  elektroniczne tablice z rozkładem jazdy, które znajdziemy przy przystankach na ulicy Traugutta, przy Parku Chopina, piekarni Gzik/Janiak, stacji PKP, pętlach autobusowych przy szpitalu i Chodakowie.


Nowe biletomaty będą uwzględniać ulgi wynikające z Sochaczewskiej Karty Mieszkańca. Przetarg potrwa do 15 lipca i jeśli uda się wyłonić wykonawcę to będzie miał on czas do 10 grudnia br. na wykonanie zlecenia. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

wowowowo
0
Jeśli te tablice i biletomaty będą działać jak LIVEBUS to szkoda na to kasy, bo aplikacja na smartfonach od kilku dni nie działa!!! (2019-07-09 10:46)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy