Nowe tablice informacyjne w mieście

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Nowe tablice informacyjne w mieście  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Urząd Miasta ogłosił przetarg dotyczący zaprojektowania oraz wykonania tablic informacyjnych, które związane będą z inwestycjami jakie mają obecnie miejsce w Sochaczewie. 


Przetarg dotyczy zaprojektowania oraz wykonania tablic informacyjnych dla projektów: Sochaczewski Eko-Bus – Zagospodarowanie terenów nad Bzurą  - wyeksponowanie walorów kulturalno-historycznych miasta. 


Dodatkowo firma, która złoży ofertę będzie musiała wykonać renowację istniejących tablic informacyjnych w projekcie „Poprawa jakości środowiska miejskiego w Sochaczewie poprzez renowację i rozwój terenów zieleni. 


Z treści dowiemy się o prowadzonych projektach, dofinansowaniu unijnym a także wysokość wkładu z UE. 


Zainteresowani mają czas do 15 lipca, aby składać oferty. Jeśli uda się wyłonić wykonawcę nowe tablice pojawią się w Sochaczewie do 5 sierpnia br. 


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

dragon36dragon36
-2
Świetna sprawa,pomysł trafiony ideaalnie. (2019-07-09 19:51)
robroyrobroy
+1
@dragon36 idealnie? a ile wtopią w ten projekt ?pare lat temu też pragnęli władcy Sochaczewa,informowac turystów (i nie tylko) za pomocą info kiosków,miały stać w newralgicznych punktach miasta,Plac Kościuszki, dworzec PKP i autobusowy ,Żelazowa Wola i cholera jeszcze wie gdzie.co zostało z projektu? wydaje mi się że marniejący i niepotrzebny element promocji Miasta ,znajdujący się na skwerku przy ul. Reymonta,można było by zobaczyć o zabytkach,trasach wycieczkowych,rozkłsd jazdy-ja wiem,teraz kompy,telefony,można by dołączyć WI-FI w okolicach info kiosku,no ale klasyczne tablice z plakatami chwalącymi działania władz,sa lepsze chyba? (2019-07-10 16:25)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy