Nowe urządzenia na placu zabaw przy 1 Maja oraz Kozubowskiego

Zdjęcia i foto: Nowe urządzenia na placu zabaw przy 1 Maja oraz Kozubowskiego Inwestycje sochaczew

Ratusz ogłosił przetarg związany z doposażeniem placów zabaw na ulicy 1 Maja oraz Kozubowskiego. 


Każdy z wyżej wymienionych placów zabaw wzbogaci się o nowe urządzenia. Do końca czerwca bieżącego roku dzieci będą miały nowe atrakcje. Pojawią się one do końca maja, natomiast odbiór urządzeń, wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz inwentaryzacji, nastąpi do 30 czerwca.


Na placu zabaw przy ulicy Kozubowskiego pojawią się stół z szachownicą, stojak na pięć rowerów. Do dyspozycji dzieci oraz dorosłych będzie altana z drewnianą podłogą i ławkami. Plac ozdobi także pergola drewniana obsadzona bluszczem. Dzieci z pewnością ucieszą się piaskownicy, a będzie ona miała wymiary 2x4 m. Znajdą się przy niej siedziska a także osłona przeciwsłoneczna. 


Plac przy ulicy Kozubowskiego będzie posiadał nowe nasadzenia drzew a będzie to sześć wierzb płaczących, pięć sosen pospolitych oraz żywopłot.  


Plac zabaw przy ulicy 1 Maja wzbogaci się o pojedynczą huśtawkę, piaskownicę w wymiarach 2 x2 z siedziskami i osłoną przeciwsłoneczną, zestaw rekreacyjny w skład którego wejdzie zadaszona wieżyczka, zjeżdżalnia, trap ze skałkami do wspinania. Dodatkowo w skład nowych urządzeń wejdzie urządzenie ruchowe wieloosobowe (równoważnia ruchoma), stół do gry w ping-ponga oraz ławka. 


Każdy z placy zabaw będzie dostępny dla dzieci już przed wakacjami tak, aby umożliwić ten szczególny czas na atrakcyjną zabawę.  

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy