„ Nowe możliwości....”


W ostatni poniedziałkowy ranek, w siedzibie Domu zostało podpisane porozumienie między Dyrekcją Domu reprezentowaną przez Pana Konrada Jakubowskiego a Stowarzyszeniem „Wspieraj – Pomagaj” z siedzibą w Kątach, reprezentowanym przez Prezesa Pana Oskara Jędrzejczaka. Porozumienie jest efektem nawiązania rozmów między obiema placówkami kilka miesięcy temu. Stowarzyszenie „Wspieraj – Pomagaj” pozyskało w konkursie ogłoszonym przez Starostwo Powiatowe w Sochaczewie dla organizacji pozarządowych kwotę 2000zł na realizację zadania publicznego pt. ”Działania na rzecz osób niepełnosprawnych i osób w wieku emerytalnym poprzez organizację zajęć rekreacyjno – ruchowych, sportowych, kulturalnych i integracyjnych, w tym prelekcji, warsztatów, seminariów lub innych zajęć profilaktycznych”.

Realizacja zadania będzie polegała na zagospodarowaniu czasu wolnego 14 mieszkańcom Domu poprzez organizację zajęć kulturalnych i integracyjnych. Będą to dwa wyjazdy do Teatru OCH TEATR w Warszawie ul. Marszałkowska 56 w miesiącu czerwcu i lipcu 2019r połączonych z wizytą w kawiarni.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Panu Prezesowi Stowarzyszenia za podjęcie z nami rozmów. Nowe wyzwania to jednocześnie nowe możliwości stworzenia czegoś nowego dla naszych Mieszkańców. Mamy nadzieję, że współpraca będzie trwać w dalszym ciągu i będziemy dla siebie partnerami w kolejnych działaniach.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy