Nowoczesna Poradnia Rodzinna – w budynku Szpitala

Zdjęcia i foto: Nowoczesna Poradnia Rodzinna – w budynku Szpitala Zdrowie sochaczew


Warto przypomnieć, że od września tego roku, w Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie funkcjonuje nowo otwarta Poradnia Rodzinna. Celem powstania tej nowoczesnej placówki, jest otoczenie specjalistyczną opieką medyczną, każdego pacjenta oraz całych rodzin z naszego miasta oraz powiatu. W ramach prowadzenia działalności w Poradni Rodzinnej, można otrzymać pełen wachlarz bezpłatnych i terminowych badań diagnostycznych. Otrzymamy tu, także porady lekarzy: pediatry, diabetologa internisty, zlecanie badań diagnostycznych, a w razie zaistniałej potrzeby skierowanie do pracowni szpitalnej lub lekarza specjalisty przyjmującego w poradniach na terenie Szpitala. Zapisy do lekarza specjalisty, odbywają się już w rejestracji poradni. Dodatkowo, czynny jest punkt pobrań krwi, wykonywane są badania RTG, USG. Placówka dysponuje punktem szczepień dla dzieci, można tu także uzyskać skierowanie na leczenie rehabilitacyjne lub uzdrowiskowe.

Kierownikiem poradni, jest pani Katarzyna Pietrzak, doskonała lekarka, która przez wiele lat swojej praktyki zawodowej, leczyła pacjentów w przychodni medycznej w Warszawie.

–        Nasze cele statutowe, chcemy wykonywać na najwyższym poziomie dla ogólnego dobra wszystkich mieszkańców. W poradni pracuje doskonały zespół medyczny, składający się z wysoko wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, położnychmówi kierownik Katarzyna Pietrzak - dysponujemy w pełni wyposażonymi: gabinetami lekarskimi, gabinetem położnej, pielęgniarki, gabinetem diagnostyczno–zabiegowym oraz punktem szczepień. Biorąc pod uwagę lokalizację Szpitala, a więc i naszą jestem przekonana, że poradnia jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich mieszkańców, którzy zamieszkują po tej stronie rzeki. Z tej prostej przyczyny, że do tej chwili nie było poradni rodzinnej w tym rejonie miasta i powiatu – dodaje kierownik.

Nowa Poradnia Rodzinna przy Szpitalu Powiatowym w Sochaczewie, dzięki pracy profesjonalnego zespołu medycznego oraz nowoczesnemu wyposażeniu gabinetów, w pełni spełnia oczekiwania osób, ceniących sobie wysoką, jakość usług, połączoną z całym spektrum możliwości medycznych.

W nowej poradni prowadzone są nadal zapisy dla wszystkich chętnych z całego powiatu. Odpowiednie dokument można pobrać w recepcji poradni lub na stronach Szpitala: www.szpitalsochaczew.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy