Noworoczny Turniej Judo w Młodzieszynie.

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Noworoczny Turniej Judo w Młodzieszynie. Judo sochaczew
+3

Dnia 5 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Młodzieszynie odbył się Noworoczny Turniej Judo organizowany przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej oraz przez UKS "Siódemka'' Judo Sochaczew.  Uroczystego otwarcia turnieju dokonali: pani dyrektor Małgorzata Malczewska oraz trener pan Janusz Piechna. Swoją obecnością turniej  zaszczyciła sekretarz gminy Młodzieszyn – pani Anna Sobieraj, wicedyrektor  pani Jolanta Bednarek oraz reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy, czterokrotny Mistrz Polski, pan Konrad Feliga.

Emocje, zwycięstwa i świetna atmosfera - tego na pewno tam nie zabrakło!.

Na macie zmierzyli się zawodnicy z grup początkujących, podajemy wyniki  przez nich uzyskane:

Rocznik 2012 kategoria wagowa 18 kg.
I-miejsce zdobył Franciszek Sylwestrzak.
II-miejsce zdobył Karol Jeznach. 
III-miejsce zdobył Miłosz Kantorski.

Rocznik 2011 kategoria wagowa 27 kg.
I-miejsce zdobyła Franciszek Pietrzyk.
II-miejsce zdobył Błażej Gąsiorowski. 
III-miejsce zdobył Rafał Borkowski.
III-miejsce zdobył Krystian Wawrzyńczak.

Rocznik 2010 kategoria wagowa 49 kg.
I-miejsce zdobył Szymon Jeznach.
II-miejsce zdobył Mateusz Selerski.

Rocznik 2008 kategoria wagowa 55 kg.
I-miejsce zdobył Michał Ziarnik.
II-miejsce zdobyła Klaudia Stępniak.

Rocznik 2008 kategoria wagowa 32 kg.
I-miejsce zdobyła Zofia Chrost.
II-miejsce zdobył Jakub Chrost. 
III-miejsce zdobył Błażej Brodowski.
III-miejsce zdobył Sebastian Lewandowski.

Rocznik 2011 kategoria wagowa 23 kg.
I-miejsce zdobył Dominik Łapczyński.
II-miejsce zdobył Jan Orliński. 
III-miejsce zdobyła Michalina.Brysiak
III-miejsce zdobył Adam Jeznach.

Rocznik 2007-2008 kategoria wagowa 45 kg.
I-miejsce zdobył Hubert Pietruszka.
II-miejsce zdobył Krystian Kazimierski. 
III-miejsce zdobył Antoni Rędziński.

Rocznik 2010-2011 kategoria wagowa 23 kg.
I-miejsce zdobyła Aleksandra Sylwestrzak.
II-miejsce zdobyła Maja Dachowska. 
III-miejsce zdobyła Anna Pojedynek.

Rocznik 2009-2010 kategoria wagowa 42 kg.
I-miejsce zdobył Jakub Kacprzak.
II-miejsce zdobył Juliusz Jelonek. 
III-miejsce zdobył Mikołaj Kacprzak.

Rocznik 2011 kategoria wagowa 41 kg.
I-miejsce zdobył Tomasz Papuga.
II-miejsce zdobył Piotr Ścigocki. 
III-miejsce zdobył Adam Salamon.

Rocznik 2010 kategoria wagowa 32 kg.
I-miejsce zdobył Oskar Woźniak.
II-miejsce zdobył Bartosz Bińkowski. 
III-miejsce zdobył Adrian Osiński.
III-miejsce zdobył Przemysław Mazurski.

Rocznik 2007 kategoria wagowa 32 kg.
I-miejsce zdobył Bartosz Kantorski.
II-miejsce zdobył Marcel Cybulski.

 

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy udanego startu i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy