Noworoczny Turniej Judo w UKS ''Siódemka" Judo Sochaczew.

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Noworoczny Turniej Judo w UKS ''Siódemka" Judo Sochaczew. Judo sochaczew

W minioną sobotę 11 stycznia 2020 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr.7 w Sochaczewie odbył się Noworoczny  Turniej Judo o Puchar Dyrektora Zbigniewa Pakuły.

W turnieju tym wystartowało 82 zawodników. Emocje, zwycięstwa i świetna atmosfera - tego na pewno nie mogło zabraknąć!

Na  turniej przybył pan Stanisław Kacprzycki - wybitny trener, pedagog, sędzia klasy międzynarodowej, pani Inga Gołaszewska-Kołodziej, Mistrzyni Europy, Pani Kinga Kubicka wielokrotna mistrzyni Mistrzostw Polski seniorek, brązowa medalistka Mistrzostw Europy, trenerka kadry narodowej, pan Konrad Feliga  wielokrotny Mistrz Polski, złoty medalista międzynarodowych turniejów krajowych i zagranicznych, brązowy medalista Pucharu Europy, dyrekcja SP nr 7 pani Angelika Sławińska-Woźniak, pan Zbigniew Pakuła, pan Jacek Zagajewski, a także prezes UKS ‘’Siódemka’’  pani Maria Piechna.

Patronat medialny nad turniejem objął : Express Sochaczewski, Stowarzyszenie e-Sochaczew, Radio Sochaczew oraz Echo Powiatu.

O godzinie 10.00 uroczystego otwarcia turnieju i przywitania przybyłych zawodników oraz gości dokonał trener UKS „ Siódemka „ Sochaczew, pan Janusz Piechna, po czym głos zabrał pan Stanisław Kacprzycki.

Po ceremonii otwarcia rozpoczęła się rywalizacja sportowa.
W Noworocznym Turnieju Judo o  Puchar Dyrektora SP-7, reprezentacja UKS „ Siódemka” wystartowała w 45 osobowym składzie, zdobywając 43 medale;  14 złotych , 12 srebrnych, 17 brązowych medali.

III miejsce Karol Lewandowski.

Najlepszą zawodniczką turnieju w grupie starszej została Natalia Mrówczyńska - UKS Kuzuhi Kielce. Najlepszym zawodnikiem w grupie starszej został wybrany Felek Pulikowski  - UKS Judo Ikimize Piaseczno. Najlepszą zawodniczką turnieju w grupie młodszej została Maja Dachowska - UKS „Siódemka” Judo Sochaczew.

Najlepszym zawodnikiem w grupie młodszej został wybrany Adam Rybak - UKS Kuzuhi Kielce.

Puchar  dla najmłodszej zawodniczki turnieju otrzymała Lidia Majewska z UKS „Siódemka” Judo Sochaczew.