Nowy dyrektor SCK już wybrany

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Nowy dyrektor SCK już wybrany  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Kilka dni temu zapadła decyzja Burmistrza Miasta o powołaniu Artura Komorowskiego na stanowisko dyrektora Sochaczewskiego Centrum Kultury. Artur Komorowski będzie pełnił tą funkcję od 1 września 2019 r. przez okres kolejnych trzech lat.

Przypominamy, że Artur Komorowski jest już dyrektorem SCK od 1 września 2015 roku, kiedy to wygrał konkurs na to stanowisko. Wówczas umowa obejmowała okres czterech lat. Obecna umowa obowiązywać będzie od 1 września 2019 przez trzy kolejne lata. 

Artur Komorowski - dyrygent, kontrabasista, aranżer, urodził się w 1961 r. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Już od piętnastu lat sprawuje funkcję kierownika i jednocześnie dyrygenta orkiestry kameralnej Camerata Mazovia doskonale znanej z występów m.in. podczas Dni Sochaczewa czy najważniejszych świąt i rocznic. Był dyrektorem Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. w Łowiczu, członkiem zarządu stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Kultury Muzycznej. 


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

HansOloHansOlo
0
"Nowy". Czy Państwo czytacie, to co piszecie? ;) (2019-08-14 12:38)
RouterRouter
0
a czy był jakiś konkurs na to stanowisko czy nie musiał byc ?jak to jest z tymi stanowiskami co to pocichu sie obsadza. (2019-08-17 08:22)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy