Nowy most w Sochaczewie – za kilka miesięcy poznamy lokalizację

/ 8 komentarzy
Zdjęcia i foto: Nowy most w Sochaczewie – za kilka miesięcy poznamy lokalizację Inwestycje sochaczew

6 września przedstawiciele samorządów oraz instytucji odpowiedzialnych za wykonanie dokumentacji oraz kolejno budowy nowego mostu na rzece Bzurze spotkali się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. 


Przedstawiciele firmy Promost Consulting Sp. z o.o. Sp. k., które będzie wykonawcą dokumentacji projektowej nowego mostu w Sochaczewie spotkali się z władzami miasta oraz powiatu. W spotkaniu brała udział starościna Jolanta Gonta oraz wicestarosta Tadeusz Głuchowski, Iwona Szlaga inspektor ds. inwestycji Urzędu Gminy Sochaczew, burmistrz miasta Piotr Osiecki wraz z zastępcą Dariuszem Dobrowolskim, a także Małgorzata Dębowska z pracownikami Powiatowego Zarządu Dróg z Sochaczewa. 


Spotkanie dotyczyło pracy nad dokumentacją projektową związaną z inwestycją jaką jest budowa nowego mostu na Bzurze. Przedstawiono najważniejsze oczekiwania każdej ze stron spotkania oraz omówiono najważniejsze aspekty obecnej umowy. 


Jan Kuczałek, przedstawiciel firmy Promost Consulting zapewnił, iż za kilka miesięcy, zimą, zostanie przedstawiony projekt koncepcyjny budowy mostu z kilkoma wariantami lokalizacji.


O podpisaniu umowy pisaliśmy już kilka tygodni wcześniej https://e-sochaczew.pl/n/gmina-sochaczew/62042 . Jego budowa jest ważna z punktu widzenia mieszkańców miasta, ale także gminy Sochaczew, która partycypuje w kosztach oraz bierze czynny udział w realizacji przedsięwzięcia. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (8)

robroyrobroy
-1
Tłumaczę-spotkaliźwa sie z kumplami  na grillu,Heniek mówi-most byśmy postawili,Józek mówi-mam paru chłopaków,do budowy,sie nauczą,kasa dobra?-pewnie ! Adrian zadeklarował że jego córka na paincie coś narysuje,koncepcje jakąś i sie pokaże,na razie obiecamy że bedzie,niech ludziska mają,a co !

po co gadać? po co deklarować? powiadomić że rozpoczynamy budowę przeprawy i już?trzeba było nie budować Siekierkowskiego na Malesinie,tam nie ma żadnego cieku na takiego wypasionego za miliony mostka. Znam czlowieka ,który zna ludzi  ,którzy przejeżdżając przez ten most pytali-a gdzie rzeka?czy to przejście dla zwierząt?.Z harcerskim-czuwaj!!- (2019-09-10 12:44)
pierwsza_krewpierwsza_krew
0
... Następnie za kilka lat projekt, potem za kilka lat zgodę i finalnie za kilkadziesiąt lat realizację, która będzie trwała kolejne kilka lat bo będzie ją wykonwywać firma Pana Krystiana :D (2019-09-10 14:29)
marcpromarcpro
+1
Za kilka miesięcy, czyli po wyborach prezydenckich.
Potem temat ucichnie na kolejne 4-5 lat, aż do kolejnych wyborów.
I tak w koło Macieju. (2019-09-10 17:30)
marcpromarcpro
0
Za kilka miesięcy, czyli po wyborach prezydenckich.
Potem temat ucichnie na kolejne 4-5 lat, aż do kolejnych wyborów.
I tak w koło Macieju. (2019-09-10 17:30)
luccklucck
0
Oby więcej takich informacji. Myślę, że każda opcja polityczna w Sochaczewie popiera projekt budowy mostu. A mówią, że Polacy nie potrafią się dogadać... (2019-09-10 21:20)
luccklucck
+1
Oby więcej takich informacji. Myślę, że każda opcja polityczna w Sochaczewie popiera projekt budowy mostu. A mówią, że Polacy nie potrafią się dogadać... (2019-09-10 21:20)
krisdkrisd
0
Jest rok 2038... Burmistrz miasta, jak przed każdymi wyborami, obiecuje budowę drugiego mostu... Już nikt nie pamięta skąd się wzięła ta tradycja ale wszyscy się cieszą... (2019-09-11 09:41)
pola-halekpola-halek
0
A co z mostem w Chodakowie?może najpierw ten wyremontować,jest w fatalnym stanie.. (2019-09-11 13:47)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy