Nowy nabór do sekcji Dragon Fight Club Sochaczew

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Nowy nabór do sekcji Dragon Fight Club Sochaczew Sporty walki sochaczew

Dragon Fight Club Sochaczew wraz z początkiem września rozpoczyna nabór do swoich sekcji. Na treningi zapraszamy wszystkich chętnych już od 7 r. ż. - zarówno panie, jak i panów. Zajęcia dla nowych grup początkujących – prowadzonych całkowicie od podstaw – prowadzone będą przez profesjonalną kadrę trenerską w dwóch grupach wiekowych: samoobrona dla dzieci w wieku 7 – 12 lat oraz grupa MMA dla osób powyżej 13 roku życia. W tym roku uruchamiamy również dwie nowe sekcje: boksu oraz samoobrony.

Na pierwszy – darmowy – trening dzieci w wieku 7-12 lat zapraszamy już w poniedziałek 3 września na godz. 16:30 na salę judo hali MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3, zaś młodzież od 13 r. ż. i dorosłych – we wtorek 4 września o godz. 17:30 na małą salę sportową ZSRCKU („Ogrodnik”, ul. Piłsudskiego 63). Pierwsze zajęcia w ramach sekcji boksu dla osób początkujących rozpoczną się w poniedziałek 3 września o godz. 18:00 na małej sali sportowej ZSRCKU („Ogrodnik”), zaś samoobrony – również w poniedziałek 3 września o godz. 20:00 na tym samym obiekcie.

Szczegółowe informacje dotyczące treningów znajdują się na stronie dragonsochaczew.pl oraz profilu Dragon Fight Club Sochaczew na Facebooku.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy