Nowy nabór do sekcji Dragon Fight Club Sochaczew

Zdjęcia i foto: Nowy nabór do sekcji Dragon Fight Club Sochaczew Sporty walki sochaczew

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego rusza nowy nabór do wszystkich grup początkujących Dragon Fight Club Sochaczew. Zapraszamy wszystkich – dzieci od 7 roku życia, młodzież i dorosłych, zarówno panów, jak i panie, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem.

Pierwszy trening grupy dzieci w wieku 7-12 lat odbędzie się w poniedziałek 2 września o godz. 16:30 na sali judo hali MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3. Młodzież od 13 r.ż. oraz dorosłych zapraszamy do udziału w treningach MMA, boksu, kick-boxingu oraz samoobrony – pierwszy trening sekcji boksu oraz kick-boxingu rozpocznie się również w poniedziałek 2 września o godz. 17:45 na mniejszej sali sportowej ZSRCKU („Ogrodnik”, ul. Piłsudskiego 63), natomiast sekcji MMA – we wtorek 3 września o godz. 17:30 również na tym samym obiekcie. Na pierwszy trening samoobrony zapraszamy w czwartek 5 września o godz. 20:00 (mniejsza sala sportowa ZSRCKU).

Aby wziąć udział w pierwszym – darmowym – treningu wystarczy strój sportowy i obuwie na zmianę oraz woda niegazowana. Niepełnoletnich zapraszamy obowiązkowo z rodzicem/opiekunem prawnym.

Szczegółowe informacje dotyczące treningów znajdują się na stronie dragonsochaczew.pl oraz na Facebooku Dragon Fight Club Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy