Nowy termin premiery albumu "Gawłów. Czas i przestrzeń"

Zdjęcia i foto: Nowy termin premiery albumu "Gawłów. Czas i przestrzeń" Historia i tradycja sochaczew

Zaplanowana na 19 stycznia premiera albumu "Gawłów. Czas i przestrzeń" została odwołana z powodu żałoby narodowej. Jej nowy termin do 16 lutego. 


Fundacja Ochrony Zabytków Mazowsza zaprasza wszystkich zainteresowanych historią lokalną na promocję własnego wydawnictwa "Gawłów. Czas i przestrzeń". Autorem albumu jest Marek Orzechowski. Spotkanie odbędzie się 16 lutego o 17.00 w Pałacu w Gawłowie. Wstęp wolny.

W książce możemy przyjrzeć się historii Gawłowa od średniowiecza do czasów współczesnych. Zawiera wiele zdjęć, stare mapy i pocztówki, nieznane dotychczas opowieści. Z ustaleń autora wynika, że wiele informacji, które można o gawłowskim pałacu znaleźć w źródłach internetowych, nie ma pokrycia w faktach. Zdecydowanie warto sięgnąć więc po nasze wydawnictwo, aby uaktualnić swoją wiedzę. W czasie spotkania autor opowie o powstawaniu albumu, najważniejszych faktach i kilku tropach, którymi podąża.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbają Ola Standowicz i Łukasz Rogowiecki z zespołu Tajm, którzy zaprezentują kilka klimatycznych utworów, a po prezentacji zapraszamy na kawę, coś słodkiego i rozmowy nie tylko o historii. 

FOZM 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy