Nowy wiceburmistrz rozpoczął pracę

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Nowy wiceburmistrz rozpoczął pracę Radni i rady samorządowe sochaczew

Podczas III sesji RM, 22 grudnia, Bogumił Czubacki przedstawił radnym nowego zastępcę burmistrza, który obejął tę funkcję 2 stycznia 2007 roku. Krzysztof Ciołkiewicz zastąpił Krzysztofa Brymorę, i tak jak on nadzorować będzie głównie realizację miejskich inwestycji oraz planowanie strategiczne. Wiceburmistrz Krzysztof Ciołkiewicz poprowadzi sprawy realizowane przez Wydział Rozwoju, Wydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, oraz Inspektorat ds. Zamówień Publicznych.
Krzysztof Janusz Ciołkiewicz ma 58 lat, żonę oraz dorosłą córkę kończącą właśnie studia na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył studia ekonomiczne w warszawskiej Szkole Głównej Planowania i Statystyki (obecna SGH), studia podyplomowe oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania i administracji. Był prezesem zarządu Żyrardowskich Zakładów Tkanin Technicznych oraz prezesem zarządu Zakładów Lniarskich „Żyrardów”. Z samorządem lokalnym Żyrardowa związany od 1990 r. Był radnym miejskim i powiatowym, a przez dwie kadencje w latach 1998 - 2006 prezydentem Żyrardowa. Od listopada 2006 roku jest radnym Rady Miejskiej Żyrardowa, do której startował z listy Prawa i Sprawiedliwości.
Warto dodać, że Krzysztof Brymora odchodzi z UM na własną prośbę.
- Prawie rok temu wiceburmistrz poinformował mnie, że ma inne plany zawodowe i nie wiąże ich z samorządem – mówi Bogumił Czubacki. Przygotował wszystkie strategiczne dla miasta dokumenty i opracowania, przygotował Sochaczew do sięgania po środki unijne, rozpoczął ogromny projekt kanalizacji wszystkich dzielnic. Uznał, że wykonał swoje zadanie i może wrócić do biznesu, do pracy w dużych firmach, gdzie chyba czuje się lepiej. Szanuję jego wybór. Przez ostatnie 4 lata bardzo dużo zrobił dla miasta, zostawił tu wiele swojej wiedzy – dodaje burmistrz.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

handlowiechandlowiec
0
Panie Burmistrzu dlaczego nie wabrano Pana w Żyrardowie? (2007-01-03 22:50)
Jarosław BJarosław B
0
Czyżby koleś potrzebował pomocy???????????
(2007-01-06 16:15)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy