Nóż, maczeta, gaz i siekiera w bagażniku pijanego kierowcy

Zdjęcia i foto: Nóż, maczeta, gaz i siekiera w bagażniku pijanego kierowcy  Narkotyki, alkohol sochaczew

Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali pijanego kierowcę na ulicy Gawłowskiej. Podczas przeszukania samochody okazało się, że w samochodzie zatrzymanego znajdują się maczety, noże oraz kastety oraz gaz. 


Do zatrzymania mężczyzny doszło na ulicy Gawłowskiej w Sochaczewie. Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego po otrzymaniu zgłoszenia, ze kierowca samochodu marki audi może być pod wpływem alkoholu. Policjanci zatrzymali do kontroli pojazd na ulicy Gawłowskiej. Kierowcą okazał się 31-letni sochaczewianin, który nie posiadał prawa jazdy oraz jest pod wpływem alkoholu. Miał 2 promile. Podczas kontroli policjanci znaleźli w bagażniku pojazdu maczetę, nóż, pałkę teleskopową, dwa kastety, gaz oraz siekierę. Ponad to w aucie znaleziono kapsułki z nieustaloną substancją. Trwa wyjaśnianie w specjalistycznych badaniach co zawierały kapsułki. 


31-latek został zatrzymany oraz trafił do aresztu. Postawiono mu zarzuty prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu a także za popełnione wykroczenia. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.


Źródło KPP Sochaczew.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy