Zaloguj się do konta

Obchody 100 – lecia Odzyskania Niepodległości

Dom Pomocy Społecznej w Młodzieszynie
2018-10-18
Rekreacja

Obchody 100 – lecia Odzyskania Niepodległości
17 października 2018 roku w Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie odbył się niecodzienny patriotyczny koncert z okazji 100 – rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Na zaproszenie Dyrektora Konrada Jakubowskiego do naszego domu przyjechał Chór Vivace pod dyrekcją Piotra Milczarka. Występ zgromadził wielu zainteresowanych, gdyż mogliśmy usłyszeć utwór z Oratorium skomponowany przez Biskupa Józefa Zawitkowskiego jak i nam znane pieśni m.in.: Legiony to, Przybyli Ułani pod okienko, Wojenko, wojenko, Czerwone maki, Bogurodzica i wiele innych. Koncert ten ożywił zgromadzonych, wzruszenie odbiło się na ich twarzach.

Na okoliczność obchodów 100 - lecia Niepodległości, Nasi mieszkańcy wczuli się całym sercem w przygotowania. Udekorowali dom w barwy biało – czerwone, a własnoręcznie wykonane kotyliony z dumą mieli na sercu.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Chóru, za tak wspaniały występ, który ożywił nasze wspomnienia o Polsce. Jednocześnie chcemy przekazać, że drzwi Naszego Domu są dla Państwa zawsze otwarte.Terapia zajęciowa

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc