OBIJANIE - OBSTUKIWANIE CUDZYCH SAMOCHODÓW !

/ 1 komentarzy

Przepraszam, że mój wpis, wątek czy jak tam zwał będzie poniżej w dość ostrym tonie, ale temat jest drażliwy.
Przychodnia mój lekarz, parking pomiędzy budynkiem w/w przychodni i WM. Wydawać by się mogło, że prywatne przedszkole, renomowana przychodnia, biblioteka pedagogiczna, poczta, a do tych przyjeżdżają osoby (nazwałbym ich ludzie, ale moim zdaniem na to miano sam wygład i zasobność portfela to mało) pojazdami niekiedy wartych blisko 100 tyś zł, starają się by nazywano ich „ludźmi z klasą, prestiżem” itp.
Jasna ….. z jaką klasą, jacy ludzie? Ludzie to dbają o swój dobytek ale i szanują cudzy ! Więc jak nazwać tych co przyjeżdżają, parkują i wysiadając lub wsiadając obiją swoimi drzwiami drzwi innych – parkujących obok? Mało tego bydle jedno obije i to mocno i jeszcze zwieje, tak bydle ! bo bydle nafajda i przeniesie się w inne miejsce. Przepraszam może jednak obrażam to bydle, bo z bydła mamy mleko, mięsko i skóry a z tego czegoś tylko łajno smród i poobijane samochody. Może to zwykłe podobne tylko do ludzi świnie? Bo tak szczerze to brak słów na takie zachowanie , gdyby tam był monitoring i namierzyłbym takiego łachmytę to chyba bym sam wymierzył sprawiedliwość takiemu czemuś, ba jak zrobiło to coś raz zrobiło już pewnie gdzie indziej nie raz. Nie dość, że niektórzy parkują (temat parkowania w Sochaczewie był nie raz poruszany i nie tylko na „es”, ale i na „tus” widziałem) jak przysłowiowe święte krowy to jeszcze zachowują się obijając nieswoje samochody jak zwykłe zwierzęta które o nic i nikogo nie dbają, dziś kolejne zero walnęło mi w drzwi i zwiało. Podobnie jest po sochaczewskimi marketami. Kiedyś namierzę takiego bydlaka lub …..ę, ale nie wiem, nie jestem pewien swojej reakcji, bo ja staram się dbać nie tylko o swoje ale i o cudze – nigdy nie uderzyłem swoimi drzwiami o cudze auto, jak jest ciasno to pomiedzy moje drzwi a sąsiedniego pojazdu wkładam dłoń co nie powoduje rys na cudzych drzwiach!

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

KStkuKStku
+1
POTWIERDZAM ! mi też tam obito tylne drzwi z obu stron, właśnie tam w godz pomiędzy 12-ą a 13-ą także mało prawdopodobne by byl to ktoryś mieszkaniec bloku przed parkingiem - PRZYDAŁBY SIĘ TAM MONITORING SAMEGO PARKINGU. Prywatne przedszkole - niby byle kto nie przywozi potomstwa do prywatnego przedszkola a jednak, Biblioteka pedagogiczna - niby ludzie na poziomie tam przyjeżdżają, przychodnia no tu już jest róznie, podobnie pkt pocztowy, Ale żeby stuknać drzwiami w drzwi komuś i uciekać - toć to zwykly brak honoru, godności i robią tak ŚMIERDZĄCY TCHÓRZE ! (2019-09-09 09:54)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy