Obniżka podwyżek na basenie - częściowa

Zdjęcia i foto: Obniżka podwyżek na basenie - częściowa Pływanie sochaczew

Dyskusja na temat podwyżek opłat przede wszystkim za indywidualne lekcje pływania na sochaczewskim basenie, które zaplanowano od dnia 7 stycznia 2015 r., zakończyła się decyzją dyrektora MOSiR-u o ich częściowym obniżeniu w przypadku dzieci. Poniżej publikujemy pełną wypowiedź Mieczysława Głuchowskiego na ten temat, którą zamieszczono na naszym FORUM.

 

W związku z wieloma rozmowami przeprowadzonymi z rodzinami dzieci (szczególnie tych z zaleceniami pływania) korzystających z indywidualnych nauk pływania, a także na wniosek Burmistrza Pana Piotra Osieckiego, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje o obniżeniu łącznej opłaty za  indywidualną naukę pływania, która miała wejść w życie od dnia 7 stycznia.

Ceny za godzinę nauki indywidualnej, a także dla dwóch i trzech osób pozostają odpowiednio na poziomie 60, 80, 90 zł, ale dzieci korzystające z tych zajęć, zwolnione będą z dodatkowych opłat za wejście na te zajęcia. Oznacza to zmianę ceny o ok. 3,00 zł za godzinę, zamiast proponowanych 10,00 zł w przypadku zajęć indywidualnych. Obniżenie stawki następuje też w przypadku zajęć dwu i trzyosobowych.

Dzieci, które w dniach 7-8.01.2015 roku korzystały z powyższych zajęć, w ramach rekompensaty, otrzymają jednogodzinne nieodpłatne bilety wejścia na pływalnie za każde zajęcia.

Jednocześnie chciałbym jeszcze raz zachęcić wszystkich rodziców do korzystania z zajęć grupowych, które są zdecydowanie tańsze od zajęć indywidualnych. Ich koszt to 120 zł na miesiąc za osiem lekcji pływania – co daje kwotę 15 zł za zajęcia z wejściem  na basen. Taka forma jest zdecydowanie korzystniejsza zarówno dla dzieci – w grupie szybciej i chętniej pływają, dla rodziców bo zdecydowanie mniej płacą, jak i dla MOSiR-u, który jest zarządcą basenu.

Jednocześnie przypominam, że wszystkie pozostałe ceny usług na basenie Orka pozostały bez zmian. Nowe taryfy dotyczą wyłącznie zajęć indywidualnych.

Z poważaniem

Mieczysław Głuchowski

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy