Od goździków wolimy bukiety czarnych parasolek!

/ 6 komentarzy
Zdjęcia i foto: Od goździków wolimy bukiety czarnych parasolek! Spotkania, jubileusze sochaczew

Spięta, niezorganizowana, w permanentym „niedoczasie” nerwowo kartkuję kalendarz Pawlikowskiej. Jej myśli miały motywować w 2018. Cóż. Mimo to zatrzymuje wzrok na zdaniach „Wierzę w siebie. Wierzę w moje życie.” Czerwone litery DZIEŃ KOBIET – 8 marca. Nie przypadkiem jest, że następny dzień jest dniem wewnętrznej siły. Siła jest kobietą. Polska jest kobietą. Chciałabym żeby Sochaczew był kobietą. Zdaniem niektórych Bóg musi być kobietą, ponieważ tylko kobieta jest w stanie idealnie zaplanować tydzień tak, by jeszcze w niedzielę móc odpocząć. Odważne spostrzeżenie. Dwa pierwsze hasła pochodzą z zeszłorocznego Czarnego Protestu. Wstajesz o 5, śniadanieobiadkolacja, przypalasz rękaw koszuli męża, bo przecież w  tak zwanym „międzyczasie” malujesz oko, rozmazane, poprawiasz, dobudzasz dziecko i zaspane pakujesz do fotelika jednocześnie zdejmując z głowy wałek, korek, do pracy wchodzisz spóźniona 11  minut 28 sekund, a o 18 jeszcze postrajkujesz z koleżankami. Wow! Superbohaterko gdzie masz magiczny guzik do wydłużania doby? Nigdzie.

To zabawne, że ten dzień, dzień kobiet jest wyznaczony na 8 marca. Dziewuchy, nasz dzień to nie tylko 8 marca! Nasz dzień to zeszła środa, przyszły poniedziałek i piątek 3 lata temu. Nasz dzień jest codziennie. Nasz dzień nie jest uzależniony od tulipana. Jesteśmy piękne, inteligentne, zabawne, wspaniałe. Jesteśmy wielkie i potrafimy dokonywać niemożliwego. Jesteśmy skromne i nie potrafimy mówić głośno o wyżej wymienionych cechach. Żadna z nas nie jest idealna, być może któraś zapomina od miesiąca kupić karnet na siłownię, być może któraś z Was zapomniała odrobić zadania 5 ze strony 148 ze swoim „pierwszakiem”, a może po prostu zważyła jej się śmietana w zupie. To nie ma znaczenia. Ja wierzę w naszą dobrą energię. Wierzę w siłę wszystkich sochaczewskich i nie-sochaczewskich kobiet. Teraz pora na Ciebie. Wiara w siebie jest kobietą.

Zuzka

 4
Oceń
(4 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (6)

margot45margot45
+2
No.

A jak na portalu kobieta.gazeta.pl napisałam, ze z okazji Dnia Kobiet (i każdego innego) życzę sobie i wszystkim kobietom, zeby przestano nas traktować jak bezmózgie obywatelki drugiej kategorii, to mnie skasowali.

Cenzura ma się lepiej niż na Mysiej! (2018-03-07 16:14)
jarljarl
-3
Bo kobiety to są stworzenia rozchwiane emocjonalnie. 

Kobiety trzeba trzymać krótko na smyczy :) 

Łańcuch z kuchni powinien być długości takiej, aby kobieta z kuchni mogła wyjść do łazienki :) 

Pozdro dla feminazistek :) 

  (2018-03-07 19:42)
KIJSKIJS
0

(2018-03-09 14:32)
KIJSKIJS
0

(2018-03-09 14:33)
KIJSKIJS
0
https://www.youtube.com/watch?v=MBqg6F6P32c (2018-03-09 14:33)
KIJSKIJS
0(2018-03-09 14:34)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy