Od grudnia zmiany w rozkładzie pociągów

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Od grudnia zmiany w rozkładzie pociągów  Komunikacja publiczna sochaczew

Koniec roku przyniesie zmianę w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich. Większość linii będzie kursować w zbliżonym do obecnego rozkładzie. Zmiany wejdą w życie od 15 grudnia 2019 roku.


Od połowy grudnia, między innymi, dla pasażerów z Sochaczewa zmieni się rozkład jazdy dla pociągów KM. Zmiana ta będzie obowiązywać do 15 marca 2020 roku. Powodem zmian są głównie prowadzone prace remontowe. Jak informują w swoim komunikacie Koleje Mazowieckie

Linia nr R3 Warszawa – Łowicz Główny. 

Na linii rozpocznie się kolejny etap modernizacji. Od 15 grudnia br. utrudnienia dotkną odcinka Sochaczew – Łowicz Główny. W związku z tym za niektóre pociągi będą kursowały autobusy. Zostaną uruchomione autobusy przyspieszone zatrzymujące się na stacjach pośrednich Bednary i Mysłaków oraz takie, które zatrzymają się na wszystkich stacjach i przystankach. 


Na 15 marca 2020 r. PKP PLK S.A. planuje rozpoczęcie przebudowy stacji Ożarów Mazowiecki, co będzie wiązało się z kolejnymi utrudnieniami w ruchu pociągów.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

kacperskyykacperskyy
0
szkoda ze nie pokopaliscie bardziej bo pomineliscie wydaje mi sie istotną informację, ktora skopiowalem z portalu grodziska mazowieckiego :)"w związku ze zmianą rozkładu przewoźnik tradycyjnie umożliwił podróżnym zwrot zakupionego biletu. Opcja ta dotyczy biletów okresowych: tygodniowych, dwutygodniowych, miesięcznych i kwartalnych zakupionych najpóźniej 14 grudnia 2019 r. i ważnych 15 grudnia oraz później." (2019-12-09 11:44)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy