Od września ruszy II sezon ligi badmintona

Drugi sezon Indywidualnej Ligi Badmintona Powiatu Sochaczewskiego zostanie zainaugurowany 6 września o godz. 15:00. Gra w badmintona cieszy się dużym zainteresowaniem o czym świadczyła frekwencja w trakcie poprzednich rozgrywek. Zapisy przyjmowane są do 31 sierpnia.

Organizatorami Ligi Badmintona Powiatu Sochaczewskiego są Stowarzyszenie Działamy Sprawnie – Tworzymy Lepiej „Przez Sport w Przyszłość”, Starostwo Powiatowe w Sochaczewie oraz Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. - Zachęcam do udziału w lidze i gry w badmintona, spróbowania swoich sił i możliwości na boisku. Rakietka i lotka znajdą się na pewno, wystarczy zabrać ze sobą sportowe obuwie i wygodny dres. Warto też odwiedzić naszą stronę na Facebooku, gdzie znajdą państwo obszerne fotorelacje z poszczególnych kolejek ligi, regulamin oraz terminarz zawodów – mówi współorganizator ILBPS Sebastian Wiśniewski, prezes Stowarzyszenia Działamy Sprawnie – Tworzymy Lepiej „Przez Sport w Przyszłość”.

Mecze tradycyjnie rozgrywane będą na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. Oprócz sportowej rywalizacji ważna jest promocja zdrowego trybu życia i propagowanie idei aktywnego spędzania wolnego czasu oraz samej gry w badmintona. Organizatorzy także przygotowali dla uczestników atrakcyjne nagrody. - Grający w kometkę będą mogli sprawdzić swoje umiejętności i stanąć do rywalizacji, biorąc udział w sochaczewskiej lidze badmintona. Tym razem zawodnicy będą grać w: I lidze kobiet, I lidze męskiej, II lidze męskiej i III lidze męskiej. Rusza też liga 50+. Co istotne, do IILBPS mogą zgłaszać się wszyscy, bez ograniczeń wiekowych, ale nie posiadający aktualnej licencji PZBad – przypomina Marcin Podsędek, dyrektor Wydziału Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.pswp.e-sochaczew.pl. Na tej stronie znajduje się także regulamin. Zapisy przyjmowane są do 31 sierpnia.

Sponsorem ligi są firmy: Martes Sport, C.H. Dobrzyński oraz Caffe Cabana.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy