Mecz Bzura - Błękitni Gąbin

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Mecz Bzura - Błękitni Gąbin Piłka nożna sochaczew

Już o godzinie 17.00 odbędzie się mecz Bzura vs Błękitni Gąbin. Na stadionie przy ulicy Chopina 101 w Chodakowie oprócz meczu biało - zielonych będzie można również wziąć udział w szczytnym celu, oddać krew dla potrzebujących. 

W dniu 26 sierpnia 2018 r. Bzura Chodaków we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie organizują akcję #OddajKrewZaBzurę. W ramach tej akcji będzie możliwe honorowe oddanie krwi. 

Jaki jest cel wydarzenia?
Celem organizowanej akcji krwiodawstwa jest aktywne propagowanie honorowego krwiodawstwa, pozyskiwanie jak największej liczby nowych krwiodawców, stworzenie dogodnych warunków systematycznego oddawania krwi mieszkańcom województwa mazowieckiego oraz optymalny pobór krwi od kandydatów na dawcę szpiku podczas mobilnego krwiodawstwa. 

Kto może wziąć udział w akcji?
Każdy kto ma siłę oraz chęć. Osoby pełnoletnie do 65 roku życia, posiadające dowód osobisty. Trzeba ważyć nie mniej niż 50 kg, nie chorować na żółtaczkę obecnie oraz w przeszłości. Osoby po przebyciu operacji, wykonaniu tatuażu czy przebiciu uszu muszą poczekać około pół roku aby móc oddać krew. Mamy karmiące również muszą się wstrzymać. 


Każda osoba, która weźmie udział w akcji otrzyma również darmowy bilet na pierwszy w sezonie mecz Biało-zielonych!

Kiedy i gdzie można oddać krew?
Krwiobus podstawiony będzie pod halą sportową obok stadionu przy ul. Chopina 101 w godzinach 12 - 16:00. 

Na odbudowanie sił o godzinie 17:00, zacznie się jedno z najważniejszych spotkań w historii Klubu: BZURA vs Błękitni Gąbin. Tego nie możesz przegapić!

 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy