Odpowie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad psem

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Odpowie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad psem  Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Mieszkaniec gminy Nowa Sucha odpowie przed sądem za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad psem sąsiadów. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Mieszkaniec gminy Nowa Sucha zgłosił, że 28-letni sąsiad znęcał się nad jego psem. Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, że pies zniknął z posesji swoich właścicieli i nikt nie widział co się z nim stało. Dwa dni od zaginięcia psa właściciele usłyszeli skomlenie swojego czworonoga, które dochodziło z sąsiedniej działki. Okazało się, że 28-latek kopał psa po całym ciele. Mały kundelek był uwięziony na sznurku, więc nie miał możliwości ucieczki.

Lekarz weterynarii, który udzielał pomocy czworonogowi zauważył, że oprócz zasinień, na ciele znajduje się świeża rana wlotowa świadcząca o tym, że pies został postrzelony z wiatrówki.

Podczas przeszukania stwierdzono, że w domu podejrzewanego jest broń pneumatyczna, którą zabezpieczono. Funkcjonariusze Posterunku Policji w Nowej Suchej przedstawili 28-latkowi zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem nad psem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

MartheMarthe
0
GROZI?! Gdyby to była chociaż prawda... (2016-11-21 21:17)
mart-innamart-inna
0
Mam ogromną nadzieje, że ta podkategoria człowieka odpowie za swój czyn, że Ci którzy będą go sądzić potraktują go jako kata niewinnego pieska ale również jako potencjalne zagrożenie dla wszystkich gdyż jego zachowanie odbiega od zrównoważenia psychicznego.Nie karanie takiego zachowania może tylko eskalować gdyż sprawca może czuć się, że może robić co mu się podoba.
Trzymam kciuki aby ta sprawa zakończyła się pozytywnie czyli - ADEKWATNA kara dla sprawcy (2016-11-23 11:04)
kacperskyykacperskyy
0
powiedzcie ktore to bedzie wiezienie... podrzuci sie info ze to pedofil. zajada go tak ze jak wyjdzie to wyladuje na prochach w psychiatryku (2016-11-23 13:42)
mart-innamart-inna
0
akurat dla skazanych psychiatryk to....Arkadia. Ile degeneratów się tłumaczy, że są chorzy psychicznie i w ten sposób omija ich więzienie tylko trafiają do psychiatryka a tam mają życie jak w Madrycie ....posiłki TV..,itp. a tabletki ... to już wiedzą co z nimi zrobić aby nie trafiły do przełyku (2016-11-23 16:56)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy