Zaloguj się do konta

ODWAGA I WSPARCIE - ŻYCIE Z OSOBAMI Z ZESPOŁEM DOWNA

Kino Odeon (Kino Odeon)
2020-01-07
Film, fotografia
Kino Odeon serdecznie zaprasza 9 stycznia o godzinie 18:00 na trzecie spotkanie w ramach cyklu KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ. Spotkanie nie tylko dla kobiet, ale przez nie inspirowane, podczas którego rozgrzejemy się kawą i herbatą, zjemy pyszne ciacho i będziemy wierzyć, że podczas losowania nagród szczęście uśmiechnie się właśnie do nas. Jednak to co wyróżnia nasz cykl to wartość edukacyjna, która ma przyświecać naszym spotkaniom i która być może będzie miała wpływ na zmianę naszego światopoglądu.

Przed filmem odbędzie się prelekcja pod tytułem: "Odwaga i wsparcie - życie z osobami z Zespołem Downa". Gośćmi wydarzenia będą: Justyna Grajek - nauczycielka języka polskiego, mama 23-letniego Mikołaja z zespołem Downa, Małgorzata Stefańska - nauczycielka języka angielskiego, siostra 40-letniej Katarzyny z zespołem Downa, Jarosław Filipiak - instruktor zawodów w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Bramkach. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk - Prezeska Stowarzyszenia "Ladies First", Certyfikowany Life Coach PWC i Mentorka Biznesu.

Po tych emocjach obejrzymy ciepłą i pełną wzruszeń komedię, w której dwóch, pozornie skrajnie niepasujących do siebie bohaterów zostaje najlepszymi przyjaciółmi.

SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM - Zak jest wyjątkowym chłopakiem i zrobi wszystko, by spełnić swoje niezwykłe marzenie – chce podbić świat amerykańskiego wrestlingu. Na swojej drodze przypadkiem spotyka Tylera, drobnego złodziejaszka o wielkim sercu, który decyduje się mu pomóc. Zak i Tyler wyruszają w pełną przygód podróż, która stanie się początkiem prawdziwej przyjaźni.

CYKL KOBIETY W ROLI GŁÓWNEJ - 09.01.2020, godz. 18:00 - film SOKÓŁ Z MASŁEM ORZECHOWYM. BILETY w cenie 18,00 zł, senior 14,00 do nabycia na stronie www.kinoodeon.pl jak również w kasie kina.

Informacje dodatkowe

  • Data: 2020-01-09

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc