"Odważni" w Kątach

Zdjęcia i foto: "Odważni" w Kątach Film, fotografia sochaczew

Gminna Biblioteka Publiczna w Kątach i Wioska Internetowa zapraszają na pokaz filmu "Odważni"(Courageous) w reżyserii Alexa Kendricka.

Jako oficerowie policji, Adam Mitchell, Nathan Hayes i ich partnerzy chętnie zmagają się z wszystkim najgorszym, co oferuje świat, jednak pod koniec każdego dnia stawiają czoła wyzwaniu, do którego tak naprawdę, żaden z nich nie był przygotowany - ojcostwu. W pracy dają z siebie wszystko, lecz szybko odkrywają, że tymczasem ich dzieci zaczynają się od nich coraz bardziej oddalać. Kiedy tragedia uderza blisko domu, cała czwórka pragnie odzyskać wiarę i nadzieję, i odnaleźć się w rolach mężów i ojców. Czy znajdą sposób, by ochronić najbliższych ich sercu?

Bohaterowie filmu inspirują do zaangażowania się w odpowiedzialne  ojcostwo. Każdemu mężczyźnie jako ojcu stawiają wciąż aktualne pytanie: chcesz zadowolić się łatwizną czy zdobędziesz się na pójście drogą odwagi?

Pokaz filmu odbędzie się w ramach naszych cyklicznych spotkań przed dużym ekranem, które odbywają się w drugie środy miesiąca. Zapraszamy 9 grudnia na godz. 18.00 do siedziby Biblioteki Gminnej w Kątach. Wstęp wolny.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Gminna Biblioteka Publiczna w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy