Odzyskane kołpaki

Zdjęcia i foto: Odzyskane kołpaki Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

10 stycznia około godz. 17.00 w okolicach wsi Altanka sochaczewscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Sochaczewa, którzy mieli w samochodzie 56 sztuk, jak się okazało, kradzionych kołpaków samochodowych.

Zatrzymanymi okazali się mieszkańcy naszego miasta. Mają po 21 i 18 lat, i, jak podaje policja, pochodzą z dobrych rodzin. Podczas policyjnych przesłuchań przyznali się do kradzieży, których dokonywali w ciągu ostatnich dni. Kradli kołpaki z różnych marek pojazdów.
W związku z tym sochaczewska policja zwraca się z prośbą do właścicieli samochodów, którym w ostatnim czasie skradziono kołpaki na terenie Sochaczewa.
Należ zgłaszać się osobiście do komendy policji, pokój nr 305. Ewentualne informacje można uzyskać również telefonicznie pod nr tel. 46 862 22 17 wew. 260. Po identyfikacji kołpaki będą zwracane prawowitym właścicielom.
Najczęściej kradziono kołpaki z samochodów Toyota, VW, Ford. Zatrzymani mężczyźni wskazali, że okradli m. in. samochody parkowane w rejonie parkingu przy szpitalu na ul. Batalionów Chłopskich, ul. Hanki Sawickiej oraz ul. Traugutta przy hotelu Chopin.

red.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy