Ogólnopolski Miting w Toruniu

Zdjęcia i foto: Ogólnopolski Miting w Toruniu Biegi sochaczew

Ostatni weekend wakacji 2015 zawodnicy KM Aktywni Sochaczew postanowili spędzić na sportowo. Naszym celem stało się piękne miasto smacznych pierników - Toruń. 
Na tartanie tamtejszego MOSiR-u trójka Aktywnych zmagała się z trudnym dystansem 400 metrów.


Każdy z nas miał swój cel związany z biegiem. Dla Julii Wosińskiej był to debiut na tym dystansie i jednocześnie przetarcie przed jej koronną dyscypliną - 600 metrów rozgrywaną na czwartkach lekkoatletycznych. Debiut wypadł okazale i już na samym początku urodzona w 2003 roku zawodniczka uzyskała rezultat 1:11.21. To bardzo dobry prognostyk przed sześciuset metrówką. Liczymy tu wspólnie na złamanie 2:00.00 w pierwszym starcie.


Mikołaj Wosiński również szykuje się do biegów na dystansie 600 metrów, przebiegł 400 metrów w 1:00.48. Brakło trochę do złamania minuty, ale to tylko kwestia czasu na tym dystansie. Teraz ważne by dobrze przepracować najbliższy tydzień i poprawić życiówkę na 600 a niedalekiej przyszłości i na 1000 metrów. 


Emanuel Zimny który szykuje się do startów w kategorii weteranów przebiegł 400 metrów w 54.48. "Z wyniku jestem bardzo zadowolony w sumie przygotowywałem się do tego biegu raptem półtora tygodnia. Czuję że mam jeszcze ogromy zapas. Wiem że z racji wieku poprawienie szybkości graniczy u mnie z niemożliwością, ale poprawiając siłę i wytrzymałość jestem jeszcze w stanie zbliżyć się do granicy 50 sekund. Teraz skupiam się na "pożegnaniu" z długimi biegami - czyli startem w Iron Runie. Potem chwila odpoczynku i przygotowania do startów w hali - już jako weterana lekkiej atletyki." - Emanuel Zimny

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy