Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzura 2017

Zdjęcia i foto: Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzura 2017 Rekreacja sochaczew

W imieniu Moto Przystani oraz Stowarzyszenia „Nad Bzurą” zapraszamy serdecznie na Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzura 2017. Impreza odbędzie się w dniach 2 – 3 września 2017 r. W sumie przemierzymy w kajakach 33 kilometry.

 

Moto Przystań z Plecewic i Stowarzyszenie „Nad Bzurą” organizują Ogólnopolski Spływ Kajakowy Bzura już po raz drugi. Jej zasadniczym celem jest odkrywanie tak na forum regionalnym, jak ogólnopolskim, wielkiej urody naszej rzeki oraz promocja kajakarstwa.

Spływ odbędzie się 2 i 3 września. Wiosłować będziemy na trasie: Kozłów Szlachecki – Plecewice – 21 km (sobota 2 września); Plecewice – Witkowice – 10,0 km (niedziela 3 września); w sumie 33 km. Organizatorzy podkreślają, że trasa jest stosunkowo łatwa, napotkamy tylko drobne przeszkody, które na pewno tylko wzmogą poczucie zadowolenia z uczestnictwa w spływie.

Poza pokonywaniem rzeki, kajakarze na pewno docenią też czas spędzony na Moto Przystani w Plecewicach (Plecewice 78, 05-088 Brochów). Gorąco zachęcamy do zapisywania się na spływ. Regulamin imprezy dostępny jest na stronie http://nadbzura.pl/splyw2017/. W przypadku pytań prosimy o kontakt: splyw@nadbzura.pl lub tel. 501 396 229 (Jan Bielecki).


foto Moto Przystań Plecewice

 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy