Okiem kamer monitoringu cd... - 11.08.2008

/ 4 komentarzy / 6 zdjęć

● W parku przy ul. Chopina w Chodakowie posadzono nowe kwiaty. Zapłacił za nie Zakład Gospodarki Mieszkaniowej. Kilka dni później kamera miejskiego monitoringu zauważyła mężczyznę, który w samym środku dnia wyrywał kwiaty i chował do torby. O zdarzeniu powiadomiono policję, która na miejscu zjawiła się w ciągu kilku minut. Mężczyzna był bardzo zdziwiony, że został przyłapany na gorącym uczynku. W asyście policjantów wszystkie wyrwane kwiaty posadził z powrotem na miejsce. Kwiatki, które chciał ukraść były warte kilkadziesiąt złotych. Wstydu, jaki przeżył naprawiając wyrządzoną szkodę nie da się wycenić…
● 6 sierpnia w parku przy Traugutta kamera zauważyła mężczyznę oddającego mocz w krzakach. Kilka minut później powiadomiona o fakcie policja wręczyła mężczyźnie mandat w wysokości 100 złotych.
● Kamera monitoringu miejskiego umieszczona na stacji PKP widzi nie tylko 'zabawy' na torach, ale też kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego. Mimo iż znaki przed stacją są bardzo czytelne niektórzy kierowcy ignorują je, parkują gdzie chcą, nie myśląc, że ich pojazd tarasuje całą jezdnię. W kilku przypadkach taka beztroska ukarana została mandatami.

PS. Za tydzień szczegółowe informacje o zdarzeniach – wykroczeniach, przestępstwach, i kolizjach - zauważonych oraz zgłoszonych policji w lipcu 2008 roku przez Centrum Monitoringu.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

OSheeOShee
0
Ale sie czepiacie!!! Jakas romantyczna duszyczka chciala zaniesc swojej lubej bukiet wspanialych kwiatow, a tu od razu policja sie go straszy ;-)
A co do oddawania moczu... Oczywiscie nie popieram, ale prosze mi wskazac, gdzie w Sochaczewie mozna to robic legalnie??? Jedyne miejsca, ktore kojarze to:
1) szalet miejski (nie wiem czy w ogole dziala),
2) WC na rynku,
3) WC w Kauflandzie :-)
(2008-08-11 10:54)
myszamysza
0
Jeśli naprawdę jest romantyczny to wystarczy iść do kwiaciarni i kupić piękny bukiet dla swojej lubej a nie dawać wyrwane z korzeniami kwiaty. Po drugie nie wiem czy ktoś zauważył ale to zazwyczaj mężczyźni oddają mocz w miejscach publicznych dla nich cały świat jest ubikacją. (2008-08-11 14:45)
PaniBasiaPaniBasia
0
W sprawie samochodów na stacji, to może zamiast dawać mandaty, lepiej byłoby dać kierowcom porządny parking?! (2008-08-12 09:44)
wespiwespi
0
Mam wrażenie, że niedługo projekt monitoring zostanie wycofany po protestach i skargach mieszkańców - teraz nawet się 'zejszczać' nie można ani koszy zdemolować :D (2008-08-12 12:15)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy