,,Okno sztuki" 2020 - poszukiwani artyści

Zdjęcia i foto: ,,Okno sztuki" 2020 - poszukiwani artyści  Sztuki plastyczne sochaczew

,,Okno sztuki" to projekt, który istnieje w Sochaczewie już od 11 lat. Ma na celu wywoływanie przyjemnych przeżyć estetycznych. Jest drogą porozumienia pomiędzy twórcą, a odbiorcą. Rozwija, porusza emocje, integruje. Z roku na rok uczestniczy w nim coraz większe grono artystów wzbogacających swoimi pracami rozwój kulturalny naszego miasta.  

Przed nami kolejna edycja ,,Okna sztuki". Kultura ponownie zagości na ulicach Sochaczewa. Projekt powstał we współpracy z Urzędem Miejskim z Wydziałem Kultury. 

,,Serdecznie Zapraszam na to wydarzenie. Ma ono integrować artystów i twórców z różnych stron Polski, a może nawet i świata. Dotychczasowe odsłony Okna Sztuki utwierdzają mnie w przekonaniu, że to wydarzenie artystyczne na stałe wpisało się na mapie kulturalnej Mazowsza. Jesteśmy blisko Żelazowej Woli i to nas zobowiązuje. Całe wydarzenie odbywa się w Parku im. Fryderyka Chopina w Sochaczewie. Serdecznie Zapraszam." - zaprasza twórca projektu, Marcin Hugo-Bader

,,Okno sztuki" od lat jest szeroko otwarte dla wszystkich malarzy, rzeźbiarzy, rysowników itp. Każdy kto chciałby wziąć udział w projekcie i wspomóc rozwój kulturalny naszego miasta może zgłosić swój udział w tegorocznej edycji pisząc wiadomość prywatną na fb do Marcina Hugo-Badera lub na adres email  m.hugo@wp.pl. Zapraszamy :) 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy