Okradły staruszkę trzy razy, policja szuka innych ofiar

Zdjęcia i foto: Okradły staruszkę trzy razy, policja szuka innych ofiar Kradzieże, oszustwa, korupcja sochaczew

 Policjanci ustalili i zatrzymali dwie kobiety podejrzewane o kradzież pieniędzy należących do spokrewnionej z nimi 89-letniej mieszkanki Sochaczewa. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.


Policjanci z sochaczewskiej komendy ustalili, że dwie mieszkanki Sochaczewa przyszły do spokrewnionej z nimi kobiety w podeszłym wieku. Gdy 22-latka zajmowała pokrzywdzoną rozmową, 33-latka wyszła z pokoju i ukradła pieniądze.

Miesiąc później doszło do kolejnej kradzieży. Tym razem 33-latka przyszła do seniorki sama i pod pretekstem rozmowy telefonicznej wyszła do drugiego pokoju, gdzie po raz kolejny dokonała kradzieży.

Do trzeciego przestępstwa doszło, gdy  89-latki nie było w mieszkaniu. Kobieta, która dokonała poprzedniej kradzieży, otworzyła drzwi dorobionym kluczem. Niczego nie podejrzewająca kobieta, została okradziona po raz  trzeci raz.

Policjanci zatrzymali dwie mieszkanki Sochaczewa i przedstawili im zarzut kradzieży. Funkcjonariusze podejrzewają, że mogły dokonać również innych kradzieży na szkodę osób starszych.

Osoby, które zostały okradzione przez te kobiety, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, ul. Warszawska 23 lub telefonicznie pod numerem 46 863 72 22.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy