Olga i Jakub złotymi medalistami Mistrzostw Płocka w judo.

W minioną sobotę, 10 czerwca 2017r. obyły się XII Otwarte Mistrzostwa Płocka w Judo

Na tym turnieju nie mogło zabraknąć reprezentacji Uczniowskiego Klubu Sportowego „Siódemka” Sochaczew, która wystąpiła w dziesięcioosobowym składzie, zdobywając cztery medale : dwa złote, dwa brązowe, dwa piąte miejsca, trzy siódme i jedno dziewiąte miejsce.

Kategoria wiekowa dzieci (rocznik 2007-2009)

Złoty medal i tytuł Mistrzyni  Płocka wywalczyła Olga Piechna, w kategorii wagowej 55 kg.

VII-miejsce wywalczył  Adam Małczak, w kategorii wagowej 27 kg.

IX-miejsce wywalczył Jakub Chrost, w kategorii wagowej 27 kg.

Kategoria wiekowa młodzicy(rocznik 2003-2004)

Brązowy  medal Mistrzostw Płocka wywalczył Wiktor Gąsiorowski, w kategorii wagowej 46 kg.

Brązowy  medal Mistrzostw Płocka wywalczył Andrzej Kisielewski, w kategorii wagowej 60 kg.

Kategoria wiekowa junior młodszy(rocznik 2000-2002)

Złoty medal i tytuł Mistrza Płocka wywalczył Jakub Górka, w kategorii wagowej 55 kg.

V-miejsce wywalczył Paweł Kisielewski, w kategorii wagowej 66 kg.

VII-miejsce wywalczył Jerzy Łuszczyk,  w kategorii wagowej 73 kg.

Kategoria wiekowa dzieci(rocznik 2005-2006)

V-miejsce wywalczył Piotr Łuszczyk,  w kategorii wagowej 39 kg.

VII-miejsce wywalczył Tymoteusz Wieczorek,  w kategorii wagowej 42 kg.

Podczas ceremonii otwarcia turnieju, Prezydent Miasta Płock pan Andrzej Nowakowski, wręczył pamiątkową tablicę trenerowi sochaczewskiej „Siódemki „ Januszowi Piechnie,  w ramach podziękowania za życzliwość i pracę włożoną w promowanie judo w  Płocku.