ONI cz.II

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto:  ONI cz.II Film, fotografia sochaczew
+3

25 stycznia w sobotę o godz. 17.00 Sochaczewski Klub Filmowy zaprasza na II część filmu prod.włoskiej pt.: ONI w reżyserii Paolo Sorrentino z 2018 roku.


Przypomnę, że w cz.I poznaliśmy całą gamę "owieczek" Silvio. Oto Sergio,wielbiciel,alfons i młodsza wersja Silvio za wszelką cenę pragnie wkroczyć do jego świata. Razem z żoną ruszają do Rzymu. Chcą zorganizować wielki casting na najpiękniejsze kobiety, by w wynajętej willi na przeciwko sardyńskiej posiadłości Berlusconiego urządzić imprezę zdolną przyciągnąć jego uwagę.


Stopniowo poznajemy osoby z najbliższego kręgu Silvia, siatkę politycznych i towarzyskich zależności, gdzie korupcja to podstawowe narzędzie negocjacji, a wszystko można załatwić przez łóżko.

 Z każdą sceną orgii, kreską kokainy coraz bardziej oczekujemy - jak bohaterowie opowieści - nadejścia króla imprezy. Pojawiają się tu celebryci, ministrowie, biznesmeni i tłum kobiet - w tym jedna, zjawiskowa Kira ( Kasia Smutniak).


Warto przyjrzeć się odtwórcy głównej roli.Tony Servillo potrafi jednym spojrzeniem, sztucznym uśmiechem czy szczerym zafrasowaniem oddać każdy niuans i skrajność postaci Berlusconiego.


Serdecznie zapraszamy.

Wstęp wolny.

Film trwa ok.120 min.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy