OREGANKI grają z WOŚP pod Pałacem Kultury w Warszawie

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: OREGANKI grają z WOŚP pod Pałacem Kultury w Warszawie Koncerty i muzyka sochaczew

Informowaliśmy już Państwa, że OREGANKI to najbardziej zapracowany zespół działający przy Teresińskim Ośrodku Kultury. Tydzień temu zawładnęliśmy kuchnią programu PYTANIE NA ŚNIADANIE (skąd relacja już wkrótce), a już szykujemy się na 2 koncerty, które zagramy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pierwszy koncert zagramy w Żyrardowie. Resursa w godz. 11.00 - 13.00 zaproponuje małym "graczom" WOŚP program dla dzieci, a na koniec wszyscy pobawią się razem z OREGANKAMI na godzinnym koncercie. Wstęp oczywiście dowolny do puszki. :)

Z Żyrardowa jedziemy prosto do Warszawy, gdzie wystąpimy pod Pałacem Kultury na wielkim Finale WOŚP. :) Nasz koncert o g. 16.40. :)
Program koncertu znajdziecie TUTAJ

To wielka frajda zagrać na jednej scenie z Gwiazdami muzyki rockowej, w takim miejscu, jednocześnie dobrze się przysłużyć wszystkim, dla których w tym roku gra Orkiestra. :) Bądźcie z nami i wspierajcie WOŚP w każdym miejscu, a nawet z domu, na aukcjach lub wpłacając pieniążki z konta internetowego. Szukajcie nas w relacjach TV i grajmy do końca świata i jeden dzień dłużej. :)

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy