OREGANKI w Teresińskim Ośrodku Kultury

Zdjęcia i foto: OREGANKI w Teresińskim Ośrodku Kultury Koncerty i muzyka sochaczew

Już 26 kwietnia 2015 r. w Teresińskim Ośrodku Kultury niezwykły koncert. Wystąpią OREGANKI!!!


Co to, po co i dlaczego??? Oto co piszą twórcy tego projektu:


„Czy Oreganki przekonają Polaków do warzyw i wody?
Cola na śniadanie, hamburger na obiad, na kolację frytki?
Tak, to zwyczajne menu wielu małych Polaków!
Jak zapobiec fali otyłości i chorób jej towarzyszących, kiedy nawołujących do opamiętania ekspertów coraz mniej ludzi słucha?
Zespół OREGANKI w towarzystwie charyzmatycznej Pani Dietetyk Joanny Neuhoff-Murawskiej stworzył unikalny, autorski  program muzyczno-edukacyjny, promujący zdrowy styl życia przez zabawę i sztukę! A może w ten sposób uda się namówić małą Olę i Jaśka do picia wody i zjedzenia surówki?
Teksty piosenek napisała Joanna, wszystkie są absolutnie dietetycznie poprawne, a przy tym bawią! Muzykę napisał Zbyszek Murawski, a wspaniali artyści i fantastyczne dzieciaki z Teresińskiego Ośrodka Kultury dopełniły całość.
Słuchając OREGANEK przygotujcie się na ucztę muzyczną i wspaniałą zabawę, a nawet się nie zorientujecie, że tak mimochodem, sięgniecie po szklankę wody i marchewkę na przekąskę.
OREGANKI zadebiutowały 25.10.2014r. na Stadionie Narodowym na Pikniku „Odważ się być zdrowym na Narodowym” wspierając kampanię „1000 pierwszych dni dla zdrowia”.

Singiel z piosenką ALFABET WITAMINKOWY już jest,
w październiku 2015 planowana jest premiera pierwszej płyty OREGANEK. Każda piosenka opowiada o innym aspekcie zdrowej diety.
Nadstawcie uszu, o OREGANKACH będzie głośno!            www.oreganki.pl

A jaka jest pierwsza lekcja OREGANEK?
Opowiada o alfabecie witaminkowym, czy już wiesz, co to jest? Tak, to są najbardziej znane witaminki, których nazwy to: A, B, C, D, E. W naszej piosence ustawiły się w takiej samej kolejności, jak literki w alfabecie, dlatego piosenkę zatytułowaliśmy: ALFABET WITAMINKOWY. Witaminek jest jeszcze więcej, o czym, być może, dowiesz się w swoim czasie.

ALFABET WITAMINKOWY jako pierwszy doczekał się realizacji teledysku. Jak widać, zabawa na planie teledysku była wspaniała, a edukacja zdrowotna może być ekscytująca!

OREGANKI mają jeszcze wiele lekcji z zakresu zdrowego stylu życia w kieszeni: śpiewają m.in o razowym chlebie, kolorowych warzywach i owocach, czystej wodzie, a nawet o tym, jak znaleźć sposób na Tadka Niejadka! To prawdziwa zabawa i nauka dla całej rodziny.

Oreganki zagrają koncert w Teresińskim Ośrodku Kultury 26 kwietnia 2015r. o godz. 16.00 w unikalnej formule: dzieci zastąpią wokalistę zespołu – Zbyszka Murawskiego i zaśpiewają osobiście wszystkie piosenki od początku do końca. Taki występ nieprędko się powtórzy!”

Na koncert WSTĘP WOLNY. Zaproszenia do odbioru w Teresińskim Ośrodku Kultury. Zapraszamy szczególnie kobiety w ciąży i rodziców małych dzieci.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy