Oryginalne pomysły na prezent - co wybrać, by zaskoczyć obdarowywanego?

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Oryginalne pomysły na prezent - co wybrać, by zaskoczyć obdarowywanego? Edukacja sochaczew

Coraz więcej osób decyduje się na odejście od tradycyjnych pomysłów na prezent i stawia na oryginalne upominki. Jednak w takim przypadku należy zachować ostrożność, aby pozytywnie zaskoczyć bliskich oraz uniknąć rozczarowania. Jak wybrać prezent?


Jak wybrać oryginalny prezent?

Aby dobrze wybrać prezent, warto na początku zdefiniować, kto go otrzyma. Coś, co zadowoli młodego mężczyznę, nie zawsze będzie trafionym pomysłem w przypadku starszej osoby. To samo dotyczy również kobiet. Dlatego też należy wziąć pod uwagę wiek oraz płeć odbiorcy. Następnie warto określić cechy charakterystyczne dla danej osoby, na przykład otwartość, wrażliwość czy rodzinność. Bez wątpienia prezent, który ucieszy dowcipnisia, może być nietrafiony w przypadku kogoś skrytego lub wrażliwego. Warto również wziąć pod uwagę styl życia, zainteresowania, ulubione zajęcie, a także wykonywany zawód. 


Zastanówmy się również, czy dana osoba nie wspominała nam o swoich preferencjach, niedostępnym dla niej przedmiocie lub marzeniu, którego jeszcze nie spełniła. Jeśli jedna z tych rzeczy jest w zasięgu naszych możliwości, może być doskonałym pomysłem na prezent. Warto również rozważyć prezent wyrażający uczucia, zaangażowanie lub wdzięczność za obecność drugiej osoby. Jednak w tym przypadku należy pamiętać o dopasowaniu przesłania do stopnia zażyłości. 
Gdzie kupić oryginalny pomysł na prezent?

Obecnie możemy przebierać w dostępnych ofertach zarówno sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Jednak nie każda z nich będzie zawierać produkty, które okażą się oryginalnym pomysłem na prezent. W tym przypadku warto skorzystać z serwisów dedykowanych sprzedaży upominków. Przykładem takiej strony może być mygiftdna.pl, gdzie znajdziemy nie tylko szeroką gamę produktów do wyboru, ale także praktyczne poradniki i inspiracje. Katalog został podzielony na kategorie, w których znajdują się pomysły na prezent odpowiadające: płci, okazji czy relacji między dwoma osobami. Jeśli chcemy poszukać upominku według kryterium cech charakterystycznych dla kogoś bliskiego, bez problemu to zrobimy. W tym celu wystarczy zaznaczyć, czy interesują nas produkty śmieszne, romantyczne, praktyczne lub wyjątkowe. Co sprawi, że prezent będzie oryginalny?


Kilka pomysłów na oryginalny prezent

Bez wątpienia wybierając konkretny produkt, warto zwrócić uwagę, czy istnieje możliwość personalizacji. Dzięki temu można podkreślić, że prezent został stworzony z myślą o tej konkretnej osobie. Jednym z wyjątkowych prezentów będzie na pewno słoik z karteczkami, na których zamawiający umieszcza własną treść. Motyw znajdujący się na każdym kartoniku można dopasować do relacji oraz celu. Jeśli szukamy prezentu dla podróżnika, wówczas warto pomyśleć o stworzeniu mapy świata, zaznaczając odwiedzone już miejsca. Doskonałym rozwiązaniem może być również umieszczenie wizerunku danej osoby na plakacie ulubionego filmu lub serialu. Możliwości jest wiele, a to, którą z nich wybierzemy, zależy tylko od nas. Więcej ciekawych pomysłów na prezentów znajdziemy w artykule: Pomysł na prezent - niestandardowe propozycje prezentów, dzięki którym zerwiesz z rutyną.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

calineczkacalineczka
0
Wystarczy być dobrym obserwatorem, żeby wiedzieć, co kupić danej osobie. Moja siostra niedawno urodziła, maluch absorbuje mnóstwo czasu, więc na święta dostanie ode mnie iRobota sterowanego przez WiFi. Będzie odkurzał, gdy ona wyjdzie z synkiem na spacer, myślę że to duże ułatwienie. (2019-11-08 11:40)
TalizmanTalizman
0
Oryginalne prezenty są najlepsze! Wiem co mówię, ponieważ dostałam kolaż ze zdjęć od męża :) mega mnie ucieszył :) byłam w szoku, że wpadł na taki pomysł :) dlatego tym razem ja chciałam go zaskoczyć i kupić oryginalny prezent na 30 rocznicę ślubu :) w sklepie https://mozaikowo.pl/k/na-rocznice/prezenty-na-30-rocznice-slubu/ udało mi się znaleźć świetne karafki do whysky :) mój mąż jest koneserem :D mam nadzieje, że mu sie spodoba! (2020-02-21 15:10)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy