Osiem pomp infuzyjnych dla sochaczewskiego szpitala

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Osiem pomp infuzyjnych dla sochaczewskiego szpitala  Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

Dzięki zaangażowaniu Macieja Małeckiego, wiceministra w Ministerstwie Aktywów Państwowych, Szpital Powiatowy w Sochaczewie otrzyma kolejne środki finansowe na zakup sprzętu niezbędnego do ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Tym razem to ,,Fundacja jesteśmy razem. Pomagamy" wesprze placówkę kwotą 35 tys. złotych na zakup ośmiu pomp infuzyjnych.  

Szpital Powiatowy w Sochaczewie boryka się z brakiem odpowiedniego sprzętu. Potrzebne są m.in właśnie pompy infuzyjne, które umożliwiają ciągłe lub cykliczne i bardzo dokładne dawkowanie zadanego leku. Dzięki ,,Fundacji jesteśmy razem. Pomagamy" będzie możliwy zakup, aż ośmiu tego typu maszyn. 

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Sochaczewie inicjatywa „Jesteśmy Razem. Pomagamy” powstała w odpowiedzi na palące problemy, z jakimi borykają się polskie szpitale i inne organizacje, walczące z pandemią SARS-CoV-2. W ramach akcji jednoczą się polskie przedsiębiorstwa, osoby prywatne, fundacje, kancelarie prawne, a także inne podmioty, które w jakikolwiek sposób mogą pomóc w walce z wirusem. 


źródło Starostwo Powiatowe w Sochaczewie

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

zabczynski227zabczynski227
0
Szpital Powiatowy w Sochaczewie boryka się z brakiem odpowiedniego sprzętu. A ja się pytam dlaczego władze starostwa swoje pensje windują coraz wyżej i wyżej a na placówkę którą zarządzają nie mają pieniedzy . Sprawa prosta, pójść drogą innych i zrezygnować z połowy apanarzy , i wspomóc szpital. (2020-04-24 18:17)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy