OSP Rybno na podium

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: OSP Rybno na podium  Konkursy, plebiscyty sochaczew

8 marca odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Rybno. Na to wydarzenie zaprosił wójt Damian Jaworski wraz z Komendantem Gminnym OSP Romanem Tomaszewskim. 


Miniona niedziela 8 marca upłynęła pod znakiem świętowania wyjątkowego Dnia Kobiet oraz sportowo jeśli chodzi o gminę Rybno. Na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Przedszkolnymi w Rybnie zmierzyły się drużyny OSP w terenu gminy Rybno. Strażacy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności gry zespołowej jaką jest piłka nożna.   


- W dniu 8 marca br. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej z OP w Rybnie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Wójta Gminy Rybno. Serdecznie dziękuję strażakom-ochotnikom za udział w sportowej rywalizacji oraz kibicom za zagrzewanie zawodników do boju. Gratuluję drużynie Ochotniczej Straży Pożarnej z Rybna za zajęcie I miejsca. Takie wydarzenia są okazją nie tylko do widowiskowych wydarzeń sportowych, ale również do wspólnego spędzania czasu i budowania więzi lokalnej. jeszcze raz gratuluję i dziękuję za udział wszystkim drużynom, a także osobom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia - mówi wójt gminy Rybno Damian Jaworski. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy